Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

NUMAN KURTULMUŞ ORDU’YA GELİYOR

NUMAN KURTULMUŞ ORDU’YA GELİYOR
19 Kasım 2019 - 15:30

AK Parti Genel Başkan Vekili Prof.Dr. Sayın Numan Kurtulmuş 21-22-23 Kasım tarihlerinde Ordu’ya geliyor.

İlçe Başkanımız Kenan Selim ARGAN; Bir dizi ziyaretlerde ve teşkilat çalışmalarında bulunmak üzere, Değerli Devlet adamı, hemşehrimiz olmaktan büyük onur duyduğumuz AK Parti Genel Başkan Vekilimiz Prof.Dr. Sayın Numan Kurtulmuş’un yoğun mesaisine rağmen bizleri kırmayarak bu hafta sonu, İlimiz ve ilçemizi ziyarette bulunacağını bildirdi.

21-22 Kasım tarihlerinde Ordu ilimizde çeşitli programlara katılacak ve Cumartesi günü İl Başkanlığımız tarafından tertiplenen İl Danışma Meclis Toplantına katılarak Perşembe ve Fatsa programlarından sonra ilçemize teşrif edecektir.

Genel Başkan Vekilimiz Prof. Dr. Sayın Numan Kurtulmuş’un Ünye ziyareti sırasıyla;

-Ünye OSB , Üniversite ve Kültür Merkezi Alanlarıda İnceleme

-Ünye Belediye Başkanlığı Ziyareti
-Şehit Taner Kart’ın kardeşi Tuncay Kart’ın düğünü (Belediye Sosyal Tesisleri Atatürk Parkı Restaurant)

-Partililer, STK’lar, Muhtarlar ve vatandaşlarla buluşma (Ramada Otel) programlarına katılacaklar ve aynı gün İlimiz’den ayrılacak.
Genel Başkan vekilimizin programına Ordu Milletvekillerimiz de eşlik edeceklerdir.

22 Kasım Cuma

Saat: 10.30’da Kültür Sanat Merkezinde Türkiye’yi geleceğe taşımak konulu konferansa katılacak, daha sonra Gülyalı Kestane Mahallesinde Restorasyonu yapılan tarihi caminin açılışına katılacak, Valilik Ziyaretinin ardından, İsmet Paşa Caddesinde Vatandaşlarla ve esnaflarla buluşacak, Altınordu Belediyesini ziyaret ettikten sonra , Cumhuriyet Başsavcılığı , Emniyet Müdürlüğü , Büyükşehir Belediyesini ziyaret ,Akşam 20.30 da ALTAŞ TV de canlı yayınlanacak olan programına katılarak program sona erecek

23 Kasım Cumartesi

Saat: 11.00 de ATATÜRK Kapalı Spor Salonunda yapılacak olan Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantına Katılacak olan Genel Başkan vekilimiz Prof.Dr. Numan Kurtulmuş daha sonra Perşembe de yapılan Hamsi Festivaline katılacak, ardından Fatsa Belediyesini ziyaret , Ünye Belediyesini ziyaret etikten sonra Ünye İlçe Teşkilatının hazırlamış olduğu programa katılacak ve aynı gün Ordu’dan ayrılacak , Genel Başkan vekilimizin programına Ordu Milletvekillerimizde eşlik edecekler dedi.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-