Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

NOEL KIZLAR HAYVANLARI BESLEDİ

NOEL KIZLAR HAYVANLARI BESLEDİ
01 Ocak 2020 - 22:51

31 Aralık 2019 saat 23:00 sularında Antınordu’dan Ünye’ye gelen hayvanseverler Dilara Güler, Başak Güler ve Ahsen Poyraz yeni yıla Akçay mevkisindeki sokak hayvanlarını besleyerek yeni yıla girdi.

Yeni yıla girerken sokak hayvanlarını yalnız bırakmak istemeyen hayvanseverler, Noel Baba kıyafeti ile çuvallara mama doldurarak Ünye’deki sokak canlarına besleme yaptılar ve şefkat göstererek sahip çıktılar.

26 yaşındaki hayvansever Dilara Güler, “Canlarla birlikte yeni yıla girmek için Altınordu’dan Ünye’ye geldik. Akçay mevkisine gelerek yeni yılı onlarla geçirmek istedik.”dedi.

Gurubun küçük hayvanseveri  8 yaşındaki Ahsen Poyraz ise, “Ben büyüyünce barınakçı olmak istiyorum. Barınakta hayvanlara iyi bakıp onlar yemek vereceğim. Tedavi ettireceğim.” dedi.

Doğa Koruma ve Milli Parklar Ünye Şefi Saygın Yıldırım ise, “Altınordu’dan Ünye’ye gelen duyarlı cansever arkadaşlarımız farkındalık yaratmak adına Noel anne kıyafetleri ile canlarla girmeyi tercih ettiler. Kendilerine bu duyarlı davranışları için teşekkür ediyorum. “dedi

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-