Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

Ünye’yi İlim Yayma mı, yoksa Tavlı mı yönetecek ?

Ünye’yi İlim Yayma mı, yoksa Tavlı mı yönetecek ?
05 Nisan 2019 - 4:16

31 Mart mahalli seçimlerde Ak Parti Ünye Belediye başkan adayı olan ve seçimleri rahat kazanan Hüseyin Tavlı mazbatasını aldıktan sonra Ünye Belediye Başkanlığı makamına oturdu.

Artık gözler Ünye Belediye Başkanlığı makamına oturan Hüseyin Tavlı’ya çevrildi .

Hüseyin Tavlı’nın çalışma ekibi kimlerden oluşacak merak ediliyor.

Birim amirlerinde değişiklik olacak mı, Özel kim düşünülüyor ,yeni isimlere göre verilecek mi ,Başkan yardımcıları kimler olacak”?

Tüm bu merak edilen konuların cevabı siyasi kulislerde saklı.

Öncelikli olarak Belediye Başkan Yardımcılığı için şu an 3 isim düşünülüyor. Ahmet Şahin, Orhan Gürel, Ali Kemal Mehel isimleri başkan yardımcılığı için düşünülen 3 isim olarak duruyor.

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, 3 başkan yardımcısı düşürürken, farklı bir gelişmede 4. başkan yardımcısı olarak Tamer Uysal’ın ismi siyasi kulislerde konuşuluyor .

Diğer merak edilen konu ise Hüseyin Tavlı’nın özel kalem müdürü kim olacak sorusunun cevabında için ise, İhsan Akbulut ve Nebati Altun’un isimleri geçiyor.

Yukarıda bahsettiğimiz isimler siyasi kulislerde Ünye Belediyesi’nde yeni görevler  verilebilecek isimler olarak karşımıza çıktı.

VATANDAŞ UYSAL İSMİNE TEPKİLİ

Sokakta konuşulan isimlerden en çok tepkiyi Tamer Uysal ismi aldı. Vatandaşlar İlim Yayma ağırlıklı bir belediye istemediklerini gazetemize ilettiler. Vatandaşlar Ünye’yi İlim Yayma mı, yoksa Tavlı mı yönetecek? diyerek, Hüseyin Tavlı umarız böyle bir hata yapmaz dediler.

Bizde  Tamer Uysal’ın olası belediye başkanlığı durumunu önceden gazetemizde belirtmiştik.Ve gelinen son durumda bizi haklı çıkaracak gibi duruyor.

 

.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-