Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

MÜGE ANLI, SELÇUK ÖZEN’İ ARIYOR!

MÜGE ANLI, SELÇUK ÖZEN’İ ARIYOR!
28 Aralık 2020 - 22:43

Ulubey Ohtamış Mahallesi nüfusuna kayıtlı Selçuk Özen’den ailesi yaklaşık üç günden beri kayıp. Bu sabah eşini arayan ve ‘bir daha geri dönmeyeceğim” diyen Selçuk Özen’i bulmak için Müge Anlı da harekete geçti.

Evli ve 2 çocuk babası Selçuk Özen’den 3 gündür haber yok. Ordu’nun Ulubey Ohtamış Mahallesi nüfusuna kayıtlı olan ve 3 gündür 29 yaşındaki Selçuk Özen’in ailesi sağlığından endişe ediyor. Ailesi tarafından Altınordu Emniyet Müdürlüğü’ne kayıp başvurusunda bulunan Selçuk Özen’in bulunması için TV programcısı Müge Anlı’ya da başvuruldu. ekibi de konu ile bilgilendirilmiş olup, aramaya onlarda dahil olmuştur.

Selçuk Özen’in babası Cemil Özen yaklaşık 3 yıl öncede av tüfeğiyle intihara kalkıştığını, Samsun’da 3 ay yaşam mücadelesi verdiğini söyledi. Baba Özen’in verdiği bilgiye göre en son dün sabah 9 gibi Trabzon otogarındaki sabit telefon hattından eşini arayan Selçuk Özen’in eşine ‘beni beklemeyin ben daha geri dönmeyeceğim’ dediğini ve ağlamaktan konuşamadığını söyledi.

Oğlunun çevresinde sevilen bir çocuk olduğunu söyleyen Baba Cemil Özen, oğlunun sağlığından endişe ettiğini belirterek, oğluna seslendi. Baba Özen, “Eve çocuklarının başına dön. Ben senin her türlü arkandayım. Bizi perişan etme. Evine dön” diye seslendi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-