Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

Milli Eğitim’de 2 şube müdürü göreve başladı

Milli Eğitim’de 2 şube müdürü göreve başladı
22 Ağustos 2020 - 11:48

Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atanan iki Şube Müdürü Mehmet Avcı ve Sedat Kahraman Yılmaz yeni görevlerine başladılar.

Ünye İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Aydın Keleş’in Antalya İl Milli Eğitim Şube Müdürlüğüne, İhsan Yüksel’in ise Çamaş Milli Eğitim’e Şube Müdürü olarak atanmasının ardından Ünye’ye Şube Müdürü olarak atanan Mehmet Avcı ve Sedat Kahraman Yılmaz, Milli Eğitim Müdürlüğü’ndeki yeni görevlerine başladılar.

Şube Müdürü Mehmet Avcı, 1969 Sivas Doğumlu. İlkokul, Ortaokul ve Lise eğitimini Sivas’ta tamamlayan Avcı, yüksek öğrenimini 1993 yılında Konya Selçuk Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde tamamladı.

Sırasıyla Kütahya ve Bursa’da öğretmenlik yapan Avcı, 2014 yılında Bursa Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Şube Müdürü olarak atandı. Daha sonra İstanbul Güngören’de şube Müdürü olarak görev yapan Avcı, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Şube Müdürü olarak atandı. Buradaki görevini yürüten Avcı, zorunlu yer değiştirme kapsamında Ünye Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Şube Müdürü olarak atanarak göreve başladı. Avcı evli ve 3 çocuk babası.

İstanbul tecrübemi Ünye’de kullanacağım

Ünye’deki göreve başladığı için mutlu ve heyecanlı olduğunu ifade eden Avcı, Ünye Milli Eğitim Müdürlüğü’nde güzel ve başarılı bir ekip var. Bende İstanbul’daki bilgi ve birikimimi Ünye’ye sunarak Ünye’ye en etkili ve verimli şekilde hizmet sunmaya çalışacağım.”dedi.

Sedat Kahraman Yılmaz Perşembeli…

Çamaş Milli Eğitim Şube Müdürlüğü’nden Ünye Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevine atanarak göreve başlayan Sedat Kahraman Yılmaz ise, 1981 Perşembe doğumlu. İlk Okul eğitimini Perşembe’de tamamlayan Yılmaz Ortaokul ve Lise eğitimini Ordu’da tamamladı. Ankara Gazi Üniversitesi Türkçe bölümünden mezun olan Yılmaz, Anadolu Üniversitesi’nde Adalet ve Kamu Yönetimi bölümlerini bitirdi.

Halen Anadolu Üniversitesi tezli yüksek lisans ile öğrenimine devam eden Yılmaz, 2003 yılında Mesudiye’de göreve başladı. Sırasıyla Kabadüz, Perşembe ve Fatsa ilçelerinde göre yapan Yılmaz 2014 yılında Çamaş ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde şube Müdürü olarak göreve başladı. Buradaki görevine devam ederken Ünye ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde Şube Müdürü olarak atanan Yılmaz, buradaki görevine başladı. Yılmaz evli ve 2 çocuk babası. Orta derece İngilizce biliyor.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-