Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

MHP’DE GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ

MHP’DE GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ
06 Ekim 2019 - 17:37

Ülkü Ocakları Ünye  İlçe Başkanlığına Melih Kabadüz getirildi.

Ünye Ülkü Ocaklarında düzenlenen devir teslim töreninde Kabadüz  görevi Bedri Kesimoğlu’ndan devraldı.

Törende konuşan Kabadüz, görevini en iyi şekilde yapmaya çalışacağını söyledi. Kabadüz ‘’Bugün burada bir bayrak teslimi almış bulunmaktayım. Öncelikle beni bu göreve layık gören İl başkanımız sn. Tahir Şükrü Altaş ve yönetimine teşekkür ederim. Ayrıca göreve geldiği günden itibaren tüm özverisiyle görevini yerine getiren sn başkanım Bedri Kesimoğlu’na da teşekkür ederim. Hepimiz bir sancağın altındayız, gayemiz devraldığımız bayrağı ülkü ocaklarının adına yakışır bir biçimde ileri taşımaktır ve her zamanda öyle olacaktır. Bugün burada beni yalnız bırakmayan teşkilatımıza ve misafirlerimize de teşekkürü bir borç bilirim. Var olsun Ülkü Ocakları!’’dedi.

Ülkü ocakları eski başkanı Bedri Kesimoğlu ise devir töreninde ‘’Yaklaşık üç yıldır yürütmüş olduğum Ünye Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığı görevimi Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş beyefendi ve Ordu İl Başkanımız Tahir Şükrü Altaş beyfendinin takdirleriyle Melih Kabadüz kardeşime devretmiş bulunuyorum hayırlı uğurlu olsun.Varolsun Ülkü Ocakları’’diye konuştu.

                         
Ülkü Ocakları Ordu İl Başkanı Tahir Şükrü Altaş da  görevi devralan Kabadüz’e başarılar dileyerek, “Aldığı yük ve sorumluluğun bilinciyle en iyi şekilde görevini yerine getireceğine inanıyorum.” dedi.

Devir teslim töreninin ardından dua edilmesiyle program sona erdi.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-