Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

MHP İLÇE BAŞKANI KAÇAK’TAN ENGİNYURT’A TAM DESTEK

MHP İLÇE BAŞKANI KAÇAK’TAN ENGİNYURT’A TAM DESTEK
27 Mart 2020 - 17:58

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt’un kampanya fikrine MHP Fatsa İlçe Başkanı Murat Kaçak kayıtsız kalmadı.

Murat Kaçak “Kampanya Başlatıldığı Takdirde 10 Bin Lira İle Katkı Sağlayacağım”

Dünyayı kısa sürede etkisi altına alan Virüs salgını ile ilgili ülkemizde ardı ardına önlemler alınırken, yeni vakaların henüz önüne geçilmiş değil. Hiçbir zaman hiç bir konuya duyarsız kalmayan MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt yaptığı bir açıklamada acilen sokağa çıkma yasağı ilen edilmeli diyerek, evlerine kapanan vatandaşlarımızdan ihtiyaç sahiplerine de bir kampanya başlatılması önerisinde bulunmuştu.

Öneri kısa sürede vatandaşlar arasında karşılık bulurken, MHP Fatsa İlçe Başkanı Murat Kaçak ta bu öneriye duyarsız kalmadı. Kaçak yaptığı açıklamada Sayın vekilimizin önerdiği kampanya hayata geçirildiği takdirde 10 bin lira ile bende katkı sağlamak istiyorum dedi ve diğer bazı kişileri de etiketleyerek onları da kampanya ya destek vermeye davet etti.

Kaçak’ın Yayınlattığı Mesaj Şöyle;

Sayın vekilim göstermiş olduğunuz bu duyarlı davranış için yürekten teşekkür ediyor, bunu bir kampanyaya çevirmek istiyorum… Bende bu duyarlı davranışa 10.000 TL ile katılmak istiyorum.

Buradan il Başkanım Köksal Yilmaz, Arkadaşlarım Ali Feyzi, Hulusi Yerebasmaz’ı ve İstanbul’da iş insanı Hamit Şahinoglu kardeşimi bu davranışa katkı yapmaya davet ediyorum.

Saygılarımla…

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-