Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

BAŞKAN KAÇAK”TEK ADAYIMIZ DR. DEVLET BAHÇELİ’DİR”

BAŞKAN KAÇAK”TEK ADAYIMIZ DR. DEVLET BAHÇELİ’DİR”
16 Mart 2021 - 0:35

MHP 18 MART’TA OLAĞAN BÜYÜK KURULTAYINI YAPIYOR

MHP Fatsa İlçe Başkanı Murat Kaçak, 18 Mart 2021 Perşembe günü yapılacak 13. Olağan Büyük Kurultay dolayısıyla bir açıklama yaptı.

Başkan Kaçak,” 51 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan hareketimizin hiçbir evresinde heyecanımız tükenmemiştir. Aynı heyecanla 13. Olağan Büyük Kurultayımızı 18 Mart 2021 Perşembe günü, Ankara (Arena) Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştireceğiz dedi.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Millî Mücadele öncesi, Samsun’a çıkışına atıfla, Samsun İlkadım ilçesinden başlayan kongrelerimiz, tüm ülke genelindeki il ve ilçelerimizde yapılarak neticelendirilmiştir diyen Başkan Murat Kaçak, sözlerine şöyle devam etti.


KURULTAY SEYİRCİSİZ YAPILACAK

Başta da söylediğim gibi Milliyetçi Hareket’in kurultayları, ilk günkü heyecan ve coşku ile geçer. Tüm partililer kurultaylara düğüne gider gibi coşku ile gideceğiz. Ancak içerisinde bulunduğumuz pandemi sürecinden dolayı, kurultayımıza seyirci kabul edilmeyecek. Öyle dahi olsa, bu harekete gönül veren dostlarımız Televizyonları başında bu heyecanı bizimle paylaşacaklardır.


TEK ADAYIMIZ DR. DEVLET BAHÇELİ’DİR

Milliyetçi Hareketin ve Türk Dünyasının bilge Lideri Sayın Dr. Devlet Bahçeli Kurultayımızın tek adayıdır. Sarılacak çok yaramız, çözülecek çok meselemiz, yapılacak çok işimiz vardır.
Turana giden yolda bizlere ve Türk Dünyası’na rehber olacak isim ancak Bilge Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli’dir. Ülkemizin huzuru, Milletimizin refahı, düşmanlarımızın bertarafı ancak bilinçli, dik ve kararlı adımlarla mümkündür. Bu öngörü ve duruşa sahip lider ise Sayın Dr. Devlet Bahçeli’dir.


Şimdiden, Milliyetçi Hareket Partimizin 13. Olağan Büyük kurultayı’nın, Ülkemiz, Milletimiz ve Türk Dünyası için hayırlara vesile olmasını diliyorum. İstiklal için birlik, istikbal için dirlik. Kazanan Türkiye olacak. Ne Mutlu Türk’üm Diyene.”dedi

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-