Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

‘Masterchef’e para var, Gürsu halkına yok mu?’

‘Masterchef’e para var, Gürsu halkına yok mu?’
16 Aralık 2020 - 23:06

Gürsu’nun merkezinden Gürsu Devlet Hastanesi’ne giden yolda kaldırım olmamasına tepki gösterdi. Çelik, “Sayın Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, yandaş tv kanalının yemek programı Masterchef’e ödenecek 600 bin liranız var da, Gürsu halkının Devlet Hastanesi yolu için mi yok?” dedi.
Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları MYK Üyesi Sercan Çelik, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ın, Gürsu’nun en önemli sorunlarını bile görmezden geldiğini iddia etti. Gürsu Devlet Hastanesi yolunda açıklamalarda bulunan Çelik, Gürsu Belediyesi’nin de 100 milyon lira bütçesinin sadece 7 milyon lirasını yatırımlara ayırdığını hatırlatarak, Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık’a da eleştirilerde bulundu.
CHP Gençlik Kolları Myk Üyesi Sercan Çelik’in açıklamalarından satır başları şöyle:
Gürsu şehir merkezinden Gürsu Devlet Hastanesi’ne giden bu yolda kaldırım yok. Bu yol aynı zamanda Gürsu Stadyumu’na ve spor fabrikasına da ulaşıyor. Araç trafiği devam ederken yayalar da kaldırımsız yolda, tehlikeyle içiçe yürüyorlar. Burada can kaybı olmadan, kaza yaşanmadan önce ilgililerin harekete geçmesini istiyoruz.”
Sayın Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’a sormak istiyorum. Sayın Başkan, Rize Kent Meydanı Projesi’ne 427 bin lira hibe yardım yapacak paranız var da, Gürsu halkının Devlet Hastanesi yoluna kaldırım yapacak paranız mı yok?
Sayın Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, yandaş gazetelere 584 bin lira ödeyecek paranız var da, Gürsu halkının Devlet Hastanesi yolunun kaldırımı için ödenek mi yok?
Sayın Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, yandaş tv kanalının yemek programı masterchefe ödenecek 600 bin liranız var da, Gürsu halkının Devlet Hastanesi yolu için mi yok?
Sayın Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş! Bursa’nın hiçbir işine yarayamayacak bu işlere harcadığınız 1.5 milyon lirayla Gürsu Devlet Hastanesi’nin yoluna kaldırım yapılamaz mıydı?

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-