Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

LÖSEV Şimdi Karadeniz’de “Kansere Dur” Diyor!

LÖSEV Şimdi Karadeniz’de “Kansere Dur” Diyor!
27 Nisan 2019 - 0:15

 

“LÖSEV Karadeniz Çalışmalarına Samsun’da Hizmete Açtığı Şubesi İle Başladı”

1998 yılında lösemili çocuk hastalara destekler götürmek için kurulan LÖSEV çalışmalarını çocuk – yetişkin ayrımı yapmaksızıntüm kanser hastalarına maddi manevi destek ve hizmetlerle sürdürüyor.

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Karadeniz Bölgesi’nde de son yıllarda hızla artan kanser vakalarına karşı duyarsız kalmayan LÖSEV, kanserle savaşmak ve hastalara yerinde çözümler üretmek İçin Samsun Şubesini bu yıl içinde açtı.

Çocuk Hastaların yanı sıra yetişkin kanser hastalarına da kucak açan LÖSEV Karadeniz Bölgesi’nde tüm il, ilçe ve köylere dek kanser hastalarına ulaşarak, ihtiyaçlarını tespit ediyor, bu ihtiyaçları karşılamaya ve bu zorlu hastalık sürecinde hasta ve ailelerin yanında yer alıyor. LÖSEV aynı zamanda bölgede bulunan gönüllü ve bağışçıların katkıları ile kansere karşı toplumsal farkındalık için çalışmalarına ivme kazandırıyor.

Yaklaşan mübarek Ramazan Ayı öncesinde Türk Halkının destekleri ile kayıtlı yaklaşık 40.000 kanser hastası ve onların ihtiyaç sahibi ailelerine yardımlarını sürdürecek olan LÖSEV, hasta ve ailelerine umut ışığı olmaya, onları hayata bağlamaya devam edecek.

Ramazan Ayında Yoksul Bir Aileyi Doyurmak, Hasta Bir Çocuğu İyileştirmek, Gözü Yaşlı Bir Anneyi Güldürmek İbadetlerin En Güzelidir…”

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-