Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

Kumaş’tan Ünye Spor’a Destek

Kumaş’tan Ünye Spor’a Destek
24 Eylül 2019 - 14:22

Ünye’de Kuyumcu Esnafı Nuri Kumaş, Ünye 1957 Spor’a en büyük maddi destek sağlayan iş adamlarından biri oldu.

Ünye 1957 Spor yönetimi ziyaretlerine devam ederken, bir destekte Köroğlu Kuyumculuk Sahibi Nuri Kumaş’tan geldi.

Kumaş,” Biz Köroğlu’yuz ancak bu takımın durumunu göremeyecek kadar kör değiliz. Desteğimiz neyse yaparız. Çorbada değil tuzumuz, tencerenin pişmesini sağlarız” dedi. Ünye 1957 Spor Kulüp Başkanı Hamza Alp, Basın Sözcüsü Mithat Yağal ve Taraftar Sorumlusu Oktay Toprak yönetim olarak Köroğlu Kuyumculuk Sahibi Nuri Kumaş’a ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyarette konuşan Kumaş,” Hem işletmem Köroğlu Kuyumculuk ve Ünye Kuyumcular Birliği Başkanı adına ben Ünye’mizde öncelikle yeşil ve beyazı görüyorum. İş yerimizde ise bu takıma sahip çıkan üç arkadaşımız var. Şu bir gerçek ki biz her zaman Ünye 1957 Spor’umuzun yanındayız diyoruz. Ne üstümüze düşerse yapmaya hazırız. Biz Ünyeliyiz. Bu takıma sahip çıkmak için herkesin desteği olması gerekiyor. Köroğlu’yuz ama kör değiliz. Bu takım için ne yapılıyorsa her şey ortadadır. “dedi.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P