Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

KULÜPLERE SÖZÜMÜZÜ TUTUYORUZ

KULÜPLERE SÖZÜMÜZÜ TUTUYORUZ
09 Ocak 2020 - 23:37

Ünye’de bulunan amatör spor kulüp temsilcilerinin gazetemize yapmış oldukları,tesis yetersizliği ile alakalı açıklamaya istinaden bugün Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç tarafından gazetemize özel açıklama geldi.

Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, önceki haberde yer aldığı gibi bir durumun söz konusu olmadığını ve kulüpler için gerekli çalışmaların yapıldığını söyledi.

YANLIŞ ANLAMA VAR

Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç ” onlar ‘Kulüplere 10 metrekarelik oda yaptırılıyor’ demişler. Biz kulüpleri oda yaptırmıyoruz ki soyunma odası yaptırıyoruz.
Ordu’da amatör kulüplerin sezon başında açılış istişare toplantısı vardı. Orada Ünyeliler ‘bizim soyulma odamız yetmiyor’ dedi. Ben de orada ilan ettim ‘Size 2020 yılında İl Müdürlüğü bütçesinden 2 tane daha soyunma odası ilave edeceğim’ dedim.
Daha sonra konu ile ilgili İlçe Spor Müdürü Aydın Bey’e, Belediyenin bir proje yapmasını , bu projeyi bana getirmelerini ve ihaleye çıkacağımızı söyledim. Bunları İl Müdürlüğü bütçesinden yaptıracağımı da belirttim. Aydın bey ‘Müdürüm, kulüplere 4 tane de depo yaptırabilir miyiz’ dedi. Bunu da projeye eklettirebiliriz, miktar yetiyorsa bunu da yaptırırız yetmezse çıkarırız dedim. 90 bin lira bütçem olduğunu söyledim. Mevcut 2 tane soyunma odası var, 2 tane daha yaptırdığımızda 4 tane soyunma odası olacak. Zaten 4 tane kulüp var. Hepsine birer tane soyunma odası vermiş oluyoruz.Umarım bu açıklama yanlış algılamayı ortadan kaldırır ”dedi.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P