Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

KÜLTÜR MERKEZİ ÇALIŞMALARI DEVAM EDECEK

KÜLTÜR MERKEZİ ÇALIŞMALARI DEVAM EDECEK
24 Eylül 2020 - 2:42

Ünye Kültür merkeziyle ilgili ”Başkanlarda laf var icraat yok”haberimizin ardından Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ve Ak parti ilçe Başkanı Kenan Selim Argan Ankara’ya çıkarma yaptılar.

Pazartesi günü Kültür merkezi ile ilgili yüklenici firmanın son malzemelerini ve konteynerini alıp götürdüğünü ve ”Kültür merkezi hayal oldu ” başlıklı haberimiz kamuoyunda oldukça ses getirdi.

Gazetemizin haberine ve kamuoyu başkasına kayıtsız kalmayan Başkanlar AK Parti Genel Başkanvekilimiz, hemşehrimiz Prof. Dr. Sayın Numan Kurtulmuş’u ziyaret ettiler.

KÜLTÜR MERKEZİ ÇALIŞMALARI DEVAM EDECEK

AK Parti Genel Başkanvekilimiz, hemşehrimiz Prof. Dr. Sayın Numan Kurtulmuş’ tan Kültür merkezi ile ilgili söz alan Başkanlar;

”AK Parti Genel Başkanvekilimiz, hemşehrimiz Prof. Dr. Sayın Numan Kurtulmuş’u, AK Parti Genel Merkezi’ndeki makamında ziyaret ettik. Kendileri Ünye’ye yapılan ve yapılacak olan her yatırımın destekçisi olduklarını bir kez daha ifade ederek, Kültür Merkezi’nde tıkanan sürecin kısa sürede aşılacağının müjdesini verdi.

Sayın Genel Başkanvekilimiz ile Kültür Merkezi dışında ,Üniversite Yerleşkesi, Ünye-Akkuş-Niksar Yolu başta olmak üzere birçok konuda istişarelerde bulunduk.

Desteklerinden ve misafirperverliklerinden dolayı Genel Başkanvekilimiz Prof. Dr. Sayın Numan Kurtulmuş’a şahsımız ve hemşehrilerimiz adına teşekkür ediyoruz”dediler.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-