Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

KULİSLERDE KONUŞULAN İSİMLER

KULİSLERDE KONUŞULAN İSİMLER
11 Ekim 2018 - 1:00

Yerel seçimler öncesinde Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığı için birçok kişinin ismi siyaset kulislerinde geçerken,eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin’inde 31 Mart’ta ki yerel seçimlerle yeniden siyasete dönüş yapacağı konuşuluyor.

AK PARTİ’DE ALTI ADAY ADAYI

Büyükşehir Belediye Başkanlığı için gündeme gelen isimler arasında dikkat çeken isimler şunlar; Eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Hamarat ve Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ın yanı sıra Deniz Köken, Temel Başalan ile Kadem Adalı’nın ismi siyaset kulislerinde konuşuluyor.

CHP KULİSLERİNDE ADLARI GEÇİYOR

CHP’de de birçok kişinin adı Büyükşehir Belediye Başkanlığı için geçiyor. CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ile Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel’in Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday adayı olacağı kaydediliyor. CHP’de Altınordu Belediye Başkanlığı için de birçok isim gündeme geliyor.

MHP 20’DE 20 İÇİN ADAY BELİRLEYECEK

Kulislerde de MHP’den aday adaylığı için hazırlanan isimlerin olduğu konuşuluyor. MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt’un yeniden Büyükşehir Belediyesi’ne talip olduğu belirtiliyor. Gündeme gelen diğer isimler arasında da Selçuk Yücesan, Hurşit Serhat Şahin ile Fazlı Yüksel’in adı da bulunuyor.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-