Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

KORKMA YİĞİDİM

KORKMA YİĞİDİM
05 Mayıs 2020 - 12:46

RABBİM DİLERSE FİRAVUNLARIN SARAYI’NDA MUSA’LAR YETİŞTİRİR. DİLERSE AMERİKA’NIN ORTASINDA @SELÇUKBAYRAKTARLAR

Bazen Firavun’un karşısında olmak yetmez, Musa (A.S)’ın yanında olmak gerek. Bazen nemrut’a karşı putları kıran İbrahim (A.S.)’ a bir damla su olmak gerek.
Gün safını belli etme günüdür. Belki gücün yetmeyebilir, önemli olan duruştur.
Bazen bir damla su, Okyanustan ağır gelir.
Gün rüzgara göre şekil alan değil. Elif gibi dik duran Müminlerin günüdür.

Son günlerde #SelçukBayraktar’a yapılan saldırılar, Mesnetsiz yalanlar, atılan iftiralar, onun üzerinden #TürkiyeCumhuriyeti’ne pranga vurma günüdür. Daha dün parasıyla alamadığımız, Kapısında el pençe olduğumuz,
Batı medeniyetinin kahrolma günüdür.

Baykar makine Selçuk Bayraktar önderliğinde İHA SİHA İnsansız hava araçları, Alçak ve orta menzilli füze hava savunma sistemleri, Yeni nesil insansız Savaş uçaklarına kadar aklınıza gelen, yada hayallerinize sığmayan onlarca gizli projede çalışmaları olan bir insan.

Bugün yerli savunma sanayimizle beraber. Terör örgütleri nefes alamaz, burnunu uzatamaz vaziyete geldiyse. Suriye’de Libya’ da Dünyanın her bir köşesinde, mazlumların gözyaşı dindiyse, Cihan’a bir umut ekildiyse bu #YerliSavunmaSanayimiz sayesindedir.

@SelçukBayraktar senin yaptığın silahlar. Zalimleri ve teröristleri bombaladıkca, Ses Batıdan ve onların uşaklarından geliyor. Akif’in dediği gibi

KORKMA! YİĞİDİM,
SÖNMEZ BU ŞAFAKLARDA YÜZEN AL SANCAK…
İT ÜRÜÜR, KERVAN YÜRÜR….
Yürüki yiğidim, Milyonlar peşinden gelsin…

#SelçukBayraktaryalnızdeğildir

Mustafa Darıoğlu
05/05/2020

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-