Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

Kombine Bağış Kartlarıyla Şampiyonluğa Sahip Çık

Kombine Bağış Kartlarıyla Şampiyonluğa Sahip Çık
24 Ekim 2018 - 0:59

“Sende Takımına Sahip Çık” sloganıyla Ünye 1957 Spor için kombine bağış kartlarına ilgi çığ gibi büyüyor.

BAL liginde kulüplerin ayakta durması için herhangi bir gelir kaynağının olmadığına değinen Ünye 1957 Spor Basın Sözcüsü Erhan Eren, fiyatı ne olursa olsun taraftarların bağış kartlarıyla takıma destek olunmasını istedi.

Finans döngüsünün bir veya bir kaç kişinin karşılamasını pek olanaklı olmadığını belirten Eren, bağış kartlarıyla gelecek desteğin durumları daha da kolaylaştıracağını ifade ederek şunları söyledi;

Ünye 1957 Spor Basın Sözcüsü Erhan Eren: “Biz kulübümüz için bağış kartları bastırdık. Kulübün gelir kaynakları noktasında BAL liginin kendine özel bir durumu var. 3. ligde federasyonla ilgili gelirler var. Federasyonun destekleriyle eğer doğru bir planlama yapılırsa kulüplerin ayakta durma şansları vardır ancak BAL liginde herhangi bir federasyon, İddia ve tribün gelirleri yok Bütün bunlar alt alta koyulduğunda gelir hanesinde koskoca bir sıfır bulunuyor.

Taraftarlarımız Kombine Kart Alarak Takımımıza Destek Verebilirler

3.Lig takımıyla bir BAL ligi takımı giderler noktasında çok benzeşiyor. Deplasmanlara gidiliyor, otel, konaklama, yeme içme giderleri var. Sporcular Ünye dışından transfer edilmiş ve burada sizin şehriniz için bulunan emekçi insanlardır. Bütün bunlar toplandığında bir finans döngüsü de olması gerekiyor. Bunu bir veya bir kaç kişinin karşılaması çok olanaklı bir durum değildir. Damlaya damlaya göl olur noktasında baktığımızda ben bütün taraftarlarımızdan bir kombine bağış kartları almasını istiyorum. Bu kartlar bağış kartlarıdır ve fiyatının bir önemi yoktur. Eğer taraftarımız da bu bağış kartlarıyla bize destek verirlerse biz bunu arkamızda bir güç olarak hissedeceğiz ve durumlar daha da kolaylaşacaktır.

Bize Destek Veren Herkese Teşekkürlerimi İletiyorum

Ben başta Belediye Başkanımız Ahmet Çamyar’a, bütün iş adamlarımıza ve yönetim kurulu üyelerimize bugüne kadar verdikleri katkılardan dolayı teşekkür ediyorum. Ancak taraftarın da bu işin içine katılmasının keyfi çok daha başkadır.” diyerek sözlerini tamamladı.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P