Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

Kokoreççi Tevrat Usta Ünye’de

Kokoreççi Tevrat Usta Ünye’de
07 Temmuz 2020 - 13:53

Ünye’nin ilk kokoreççisi Kaledere Mahallesi 20 Temmuz Caddesi Büyük Cami karşısında açıldı.

İstanbul’da 15 yıl kokoreççilik yapan Tevrat Azaklı meşhur lezzetiyle “Ünye Kokoreç Tevrat Usta” markasıyla kokoreçseverlerin hizmetinde.

Kokoreçseverlere müjde.. Ünye’nin ilk kokoreççisi, “Ünye Kokoreç Tevrat Usta” markası ile Kaledere Mahallesi 20 Temmuz Caddesi Büyük Cami karşısında açıldı.

Sebzeli kokoreç, sade kokoreç, İzmir kokoreç, güveç kokoreç ve midye dolma çeşitleri ile 0541 553 58 52 numaralı telefondan hizmet veren “Ünye Kokoreç Tevrat Usta” ev ve iş yerlerine de servis yapıyor.

Herkesi bu lezzeti tatmaya davet ediyorum

Ünye’nin yanı sıra Fatsa ve Terme’de de kokoreççi olmadığını ifade eden Tevrat Azaklı, Ünye’nin yanı sıra Fatsa ve Terme’den de müşterilerinin olduğunu belirterek herkesi bu lezzeti tatmaya davet etti.

Uygun fiyatları ile nezih bir mekanda faaliyet gösteren “Ünye Kokoreç Tevrat Usta” Ünye’nin yeni lezzet durağı olarak hizmetine devam ediyor.

Kokorecin, Türk kültüründe önemli bir yeri olduğunu ifade eden Kokoreç Ustası Tevrat Azaklı, “15 yıl İstanbul’da bu işi yaptım. Memlekete her geldiğimde ise Ünye’nin kokoreç kültürünü yaşamasını ve tatması gerektiğini hissettim. Bu yüzden Ünye’de, hatta Fatsa ve Terme’de de kokoreççi olmadığı için bu bölgeye kokoreç lezzeti tattırmak istedim. Baktığımızda kısa bir süredir burada hizmet veriyoruz ama Fatsa ve Terme’den gelen müşterimiz var. Tüm Ünyelileri bu lezzeti tatmaları için işletmemize bekliyoruz. Gelemeyen müşterilerimize ise bir telefon kadar yakınız”dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-