Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

KIZILAY ÜNYE ŞUBESİNDEN ÇOCUKLARA BAYRAM SÜRPRİZİ

KIZILAY ÜNYE ŞUBESİNDEN ÇOCUKLARA BAYRAM SÜRPRİZİ
24 Mayıs 2020 - 0:33

Türk Kızılay Ünye Şubesi ekipleri,Arefe gününden itibaren Ramazan Bayramı boyunca mahalleleri gezerek çocuklara 8 bin çikolata, bisküvi ve 12 bin çorap dağıtacak.

İhtiyaç sahiplerine ayni ve nakdi yardımda bulunan, bunun dışında bir çok sosyal sorumluluk projesi uygulayan ve topluma yararlı çalışmalar yürüten Türk Kızılay Ünye Şubesi Arefe gününden itibaren Ramazan Bayramı boyunca mahalleleri gezerek çocuklara 8 bin çikolata, bisküvi ve 12  bin çorap dağıtacak.

Arefe günü Fevzi Çakmak ve Gürecülü mahallelerinde çocuklara çikolata, bisküvi ve çorap hediye ettiklerini ifade eden Türk Kızlay Ünye Şube Başkanı İsmet Küçükoğlu, “Yurt dışından bir bağışçımızdan çocuklara verilmek üzere bir bağış aldık. Bizden böyle bir program düzenlememizi istedi. Bizde 4 gün boyunca mahalledeki çocuklara çikolata, kek ve çorap hediye ediyoruz”dedi.

Küçükoğlu, “8 bin çikolata ve kekimiz bulunuyor, Genel Merkezimizden de yaklaşık 12 bin çorap geldi. Bunları da çocuklarımıza dağıtacağız. 4 günü bu şekilde geçireceğiz”dedi.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-