Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

KIZILAY KISITLAMA GÜNÜNDE SİMİT DAĞITTI

KIZILAY KISITLAMA GÜNÜNDE SİMİT DAĞITTI
01 Ocak 2021 - 17:06

Yurt genelinde kısıtlamalar devam ederken, Kızılay Ünye şubesi çalışmalarına ara vermedi.


Kızılay Ünye şubesi Ünye’de bir ilke imza attı. İstanbul’dan adını vermek istemeyen bir iş adamının yardımları ile başlattığı çalışma ile bugün Ünye’de 12 mahallede toplamda 4.000 adet Ünye simidini mahalle mahalle gezerek dağıttı.

Kızılay Ünye şubesi üyelerinin ve şube başkanı İsmet Küçükoğlu’nun bizzat katıldığı program kapsamında Ünye’de de bir ilke imza atılmış oldu.

Pazar günü de mahallelerde ekmek dağıtımının da yapılacağını söyleyen Kızılay Ünye şube başkanı İsmet Küçükoğlu, yardımseverlerin eli olduklarını da belirterek ” Bugün tüm ekip arkadaşlarımız ve kadın kolları dahil olmak üzere tüm mahallelerde simit dağıtımı yapacağız.

Bugün dört mahalleye dağıtacağız. Simidin akşam yemeğinden önce ara aparat olarak güzel gideceğini düşünerek dağıtıma bu saatlerde başlamak istedik.

Ünye simidini de biz çok seviyoruz. Ünye simidi olduğu için bizde kendi memleketimizin reklamını yapmış oluyoruz. Yarında simit dağıtımına devam edeceğiz .Aynı zamanda yarın ve Pazar günüde tekrar ekmek dağıtımına devam edeceğiz. Ekibimizle birlikte bütün hemşehrilerimin 2021 yılının rahat, huzurlu ve hastalıksız bir şekilde geçirmesini temenni ediyoruz” Dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-