Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

Kırtasiye Ürünü Alacaklara Önemli Tavsiyeler

Kırtasiye Ürünü Alacaklara Önemli Tavsiyeler
10 Eylül 2019 - 1:02

9 Eylül’de başlayacak 2019-2020 Eğitim Öğretim sezonunun başlamasına kısa süre kala veli ve öğrenciler kırtasiye ürünleri alışverişine yöneldi.

Ünye Aydın Kitap&Kırtasiye yetkilisi Aydın Akbaş, okulların açılmasına az bir süre kala veli ve öğrencileri bilgilendirmek amacıyla kırtasiye ürünleri hakkında açıklamalarda bulundu.

Velilerin çocuklarına kırtasiye ürünü alırken nelere dikkat etmesi gerektiğiyle ilgili bilgilendirici bir açıklamada bulunan Akbaş, yaptığı konuşmada şunları ifade etti;

Ünye Aydın Kitap&Kırtasiye yetkilisi Aydın Akbaş: “Okulların açılmasına kısa bir zaman kaldı ve öğrencilerde kırtasiye ihtiyaçları oluyor. Veliler ve öğrenciler bu hafta başından itibaren okul hazırlıklarına başladılar. Çanta, defter, kalem, kalemlik, suluk, beslenme çantası gibi ürünler hafta içinde çok talep gördü. Okulların açılmasından ardından da bu taleplerin devam etmesini bekliyoruz. Bizler Aydın Kitap&Kırtasiye olarak müşterilerimizin taleplerine dikkat ederek en kaliteli ve sağlıklı ürünleri, en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunuyoruz.

Ürünlerin Sağlıklı Olduğuna Dikkat Edilmeli

Piyasada belli başlı markalar var ve vatandaşların sağlık açısından o ürünleri kullanmasını tavsiye ediyorum. Her ürünün üstünde barkod numarasına, son kullanma tarihine ve nerede üretildiğine dikkat edilmesi gerekiyor. Sağlıklı ürünlerin üstünde “sağlıklıdır”etiketli bandrol bulunmaktadır. Bu ürünleri almaları kendileri ve çocukları için çok önemlidir. Vatandaşlar kırtasiye ürünleri alırken bu noktalara dikkat etmelidir. Ben yeni eğitim öğretim sezonunun tüm öğrenci, öğretmen ve velilere hayırlı olmasını diliyorum.”diyerek sözlerini tamamladı.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-