Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

KAYMAKAM‘DAN JET MANGAL AÇIKLAMASI

KAYMAKAM‘DAN JET MANGAL AÇIKLAMASI
09 Aralık 2019 - 22:21

Gazetemizde yayınlanan kaymakam Çamlıkta mangal istemiyor haberimiz toplumda ses getiren bir haber oldu.Bu haberin ardından haber merkezimize yapılan yoğun arama ve mesajlarda Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney’in aristokrat tutumuna vatandaşlardan oldukça yoğun tepkiler gelmişti.

KAYMAKAM DOĞRUYU BULDU

Sayın Kaymakam yaptığı açıklamanın halk tarafından tepki aldığını görmüş olacak ki,Alp medya sahibi gazeteci Hamza Alp’in konuğu olduğu Ajanda programda önceki günkü mangal açıklamasının tam tersi bir açıklama yaptı.

Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney’in Ajanda programında yaptığı açıklama;

“İyi mangal yaparım. Fırsat buldukça da tavuğundan balığına imkanlarım ölçüsünde ne bulduysam kendi ellerimle evimin bahçesinde olsun mesire alanlarında olsun ailecek arkadaşlarla mangal yaparım. Mangal bu toplumun bir kültürüdür, bir yaşam tarzıdır, bir zenginliğidir ve en büyük keyfidir. Bizim vatandaşın mangalıyla bir problemimiz yok ve mangal yapmaktan hiçbir zaman utanmadım.Mangal yapmaktan büyük keyif aldım ve gurur duydum. Biz yurt dışından gelen misafirlerimize de mangal yaparız. Bu Türk kültürüdür.“dedi.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-