Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

KAYMAKAM VE BAŞKAN KORONAVİRÜSE YAKALANDI

KAYMAKAM VE BAŞKAN KORONAVİRÜSE YAKALANDI
18 Ağustos 2020 - 17:54

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ve Ünye Kaymakamı’ndan koronavirüs açıklaması geldi. Kaymakam ve Başkan Tavlı, resmi olarak covıd-19 testlerinin pozitif çıktığını açıkladılar.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Başkan Tavlı;

“Sevgili Hemşehrilerim, korona virüs şüphesiyle yapılan ikinci test sonucum pozitif çıktı. Sağlık durumum iyi olmakla birlikte, kontrol amaçlı evimde izole durumdayım. Lütfen tedbiri elden bırakmayalım. Virüsle mücadelede en etkin yol olan maske, hijyen ve sosyal mesafe kurallarına harfiyyen uyalım. Allah’a emanet olunuz.” Dedi.

Ünye Kaymakamlığı sosyal medya hesabından yapılan açıklama ise şöyle;

“Kıymetli Ünyeliler, Kaymakamımız Ümit Hüseyin GÜNEY ve Belediye Başkanımız Hüseyin TAVLI’nın korona virüs şüphesiyle yapılan ikinci test sonucları maalesef pozitif çıkmıştır. Sağlık durumları iyi olup, tedavileri izole ev ortamında sürdürülmektedir. Kaymakamımız, Belediye başkanımız ve tedavi gören tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, Allahtan şifalar diliyoruz. Bu zorlu süreçte görev yapan sağlık çalışanlarımız başta olmak üzere tüm görevlilere kolaylıklar diliyor ve onlara saygı ve teşekkürün en somut göstergesi olarak sizleri bir kez daha alınan tedbirlere gönüllü olarak uymaya davet ediyoruz.”

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-