Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

KAYMAKAM KORONAVİRÜSE YAKALANDI

KAYMAKAM KORONAVİRÜSE YAKALANDI
18 Ağustos 2020 - 17:06

Ünye Kaymakamı’nın covıd-19 olduğu iddialarını yayınladığımız haberimiz yaptığımız araştırmalar sonucunda doğrulandı. Lakin henüz covıd-19 ile ilgili bir açıklama yapılmaması dikkatlerden kaçmadı.

Ünye Kaymakamı’nın yaptırmış olduğu covıd-19 testi pozitif çıktı. Kaymakam şuanda evinde 14 gün karantina altına alınırken yakın korumasınında test yaptırdığı ve tedbir amaçlı evinde karantinada olduğu öğrenildi.

KAYMAKAMLIK HALA SESSİZ

Kamuoyunun endişelerini dile getirdiğimiz “Kaymakamda Covıd-19 Endişesi” haberimize rağmen, kaymakamlık tarafından insanları uyaracak herhangibir resmi açıklamanın yapılmaması toplumda belirsizlik yarattı.

KAMUOYU TEDİRGİN

Ünye Kaymakamı’na yapılan covıd-19 testinin pozitif çıktığına dair halen resmi bir açıklama yapılmaması, kaymakam ile yakın temasta bulunanları ve yakınlarını tedirgin etmeye yetti.

Edinilen bilgiye göre pandemi sürecinde covıd-19 hastalarının kendilerini toplumdan izole etmelerinin yanı sıra temas halindeki kişilere de durumu bildirmeleri gerekmekteyken, halen kaymakam ile temasta olan birçok kişinin durumdan haberi olmadığı öğrenildi.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-