Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

KAYMAKAM KASIMOĞLU’NDAN ARSLAN’A ZİYARET

KAYMAKAM KASIMOĞLU’NDAN ARSLAN’A ZİYARET
06 Ocak 2021 - 11:04

İkizce Kaymakamı Mustafa Berat Kasımoğlu, Reis Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Cavit Arslan’ı iadeyi ziyarette bulundu.

Ünye Reis Spor Kulübü hakkında bilgi alan ve başarılarını inceleyen Kaymakam Kasımoğlu, Kulüp başkanı Cavit Arslan’ı yetiştirdiği başarılı öğrenciler adına teşekkür ederken Reis Spor Kulübü’nün başarılı ivmesini kentin ve bölgenin tanıtımında büyük rol oynadığı söyledi.

Kaymakam Kasımoğlu, Reis Spor Kulübünü ziyarette “Gençlerin topluma kazandırılması ve kötü alışkanlıklardan kurtulabilmesi adına hem fikren hem de bedenen gelecek nesillerin yetişebilmesi için spor faaliyetlerin önemi çoktur, bu konuda yıllardır binlerce öğrenci ve sporcu yetiştirdiniz, bundan dolayı sizleri kutluyorum. Ayrıca İkizce’ye kapalı spor salonu yapmak için çalışmalara başladığımızın müjdesini şimdiden verebilirim. Umarım buralardan da nice milli sporcular çıkar.” dedi.

Kulüp Başkanı Cavit Arslan ise 32 yıllık kulüp olarak şuan geldiğimiz noktada 16 branşta 600’e yakın sporcumuzla faaliyetlerimize devam ediyoruz. Bünyemizde yetiştirmiş olduğumuz milli sporcular, antrenörler göklere her türk bayrağını çektiğinde bizleri gururlandırıyorlar. 32 yılda sadece Ünyeli çocuklar için değil Ordu ilindeki birçok ilçede çocuklarımızın ayağına sporu götürdük. Onları daha iyi bireyler yapabilmek için yıllardır emek veriyoruz ve sizin gibi değerli kaymakamlarımızda bizlere bu konuda destek oluyorlar. İkizce’de yaptığımız tüm çalışmalarda bizleri her daim desteklediniz. Bu başarılarda sizinde payınız çok, şahsınıza ve bize destek olan diğer dostlarımıza şükranlarımızı sunuyorum.” dedi.

Cavit Arslan daha sonra kulübü gezdirerek kulübün tarihi ve başarıları hakkında Kaymakam Kasımoğlu’nu bilgilendirdi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-