Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

KAYMAKAM GÜNEY’DEN BAŞARILI PERSONELLERE BELGE TAKDİM EDİLDİ

KAYMAKAM GÜNEY’DEN BAŞARILI PERSONELLERE BELGE TAKDİM EDİLDİ
13 Mart 2020 - 17:25

Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, Ünye İlçe Mal Müdürlüğü ve İlçe Vergi Dairesi Müdürlüğü personellerine başarı belgesi takdimi gerçekleştirdi.

Ünye İlçe Mal Müdürlüğü ve İlçe Vergi Dairesi Müdürlüğü bünyesine çalışan 7 kişiye başarılı çalışmalarından dolayı başarı belgesi takdim eden Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, personellere başarılarının devamını diledi.

Programda konu ile ilgili konuşan Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, “Biz Hazine ve Maliye Bakanlığımıza bağlı olarak çok önemli vazifelerde bulunan siz kıymetli çalışanlarımızın çalışmalarını takdirle karşılıyoruz ve halkımız adına, devletimiz adına sizlere şükran duygularımızı ifade ediyoruz. Devletin her kurumu çok önemlidir ancak devlet yapan ana kurumlar vardır. Bütçe yapmak, vergi toplamak, toplanan vergileri bütçeleştirip vatandaşların menfaatleri doğrultusunda harcamak devleti devlet yapan en temel olgulardan bir tanesidir. Bu kurumlarda devlet ciddiyetinde, vatandaşın ve çalışanların saygınlığını kazanacak bir duruşu son derece önemsiyoruz. Bunların yanında da görevimizi hakkıyla yerine getirmek, herhangi bir haksızlığa ve hukuksuzluğa mahal vermeden görevlerimizi yapmak durumundayız. Bu anlamda gerek Mal Müdürlüğümüz gerek Vergi Dairemiz bir parça zorluklarla karşılaşmış olmasına rağmen kısıtlı insan kaynaklarıyla, mesai kavramı gözetmeksizin oluşturduğumuz ekip çalışmasıyla bugüne kadar sorun ve sıkıntı yaşatmadan hizmetlerinizi gerçekleştirdiniz. Ben başta Mal Müdüremiz ve Vergi Dairesi Müdürümüz olmak üzere tüm çalışma arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Bu noktada memnuniyetimizin ifadesi olarak hem başarılarınızı taçlandırmak hem de başarılarını teşvik etmek amacıyla başarılı arkadaşlarımıza belge takdim edeceğiz. Vergi Dairemizde daha çok personelimiz var ve bu yıl belli kontenjanlar içerisinde başarı belgelerimizi veriyoruz. Önümüzdeki dönemlerde de bu şekilde uygulamalarımız devam edecektir.” dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-