Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

KAYMAKAM GÜNEY, KENT KONSEYİNİ ZİYARET ETTİ

KAYMAKAM GÜNEY, KENT KONSEYİNİ ZİYARET ETTİ
27 Ocak 2020 - 15:22

Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin GÜNEY, Ünye Kent Konseyi’ni ziyaretinde konsey toplantısına katılarak çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Kaymakam GÜNEY yaptığı ziyaretle Ünye Kent Konseyi’nin 2020 yılının ilk misafiri oldu.

Ziyaret hakkında açıklama yapan Ünye Kent Konseyi Başkanı Sevindik DİKTEPE DEMİR sözlerinde şunları kaydetti;                

“Ünye Kent Konseyi Yürütme Kurulu olarak, Kentimizin kaynaklarını verimli kullanıp, katılımcılık ve ortak akla dayanan ve uzlaşmayı esas alan prensipler doğrultusunda Stk ve hemşehrilerimizle birlikte, kentlilik bilincini oluşturmak, kentimizin gelişim ve değerini artıracak çalışmalarda hep birlikte bulunma arzusundayız. Bu temel prensipten hareketle konseyimizde oluşturduğumuz Çalışma Gruplarımızın prejeleri üzerindeki çalışmaları devam etmektedir. Sayın Kaymakamımızı projelerimiz hakkında bilgilendirerek; Kentimizin gelişimi, bununla birlikte ortaya çıkan gereksinimleri, kentimizin ortak değerlerinin sahiplenilmesi ve korunması ile ilgili olarak bilgi alışverişinde bulunduk.

Sayın Kaymakamımız bağımlılıkla mücadele kapsamında gençlerimizin spora yönlendirilmesinin önemi ve gereğini anlattı. Gençlerin spora teşvik edilirken, spor aktivitelerinin çoğaltılması ve Amatör spor kulüplerinin desteklenmesi ve antreman sahalarının yapılması ile ilgili önerilerde bulundu. Dezavantajlı kesim için çocuk ve gençlerimize kendi mahallerinde sosyalleşebilecekleri uygun mekanlar ve alanların oluşturulmasının gerekliliğinden bahsetti. Konseyimizin yaptığı çalışmalar ve önerilerimiz Sayın Kaymakamımız tarafından beğenildi.

Bu ziyaret Kaymakam Bey’in konseyin Seçimli Genel Kuruldan sonra, taşındığımız yeni yerine ilk gelişi ve hayırlı olsun ziyareti oldu. Ayrıca kendisi binamızı çok beğendiğini ve tarihi binanın tam da Konseye uygun bir yer olduğunu ifade etti. Ünye Kaymakamımız Sayın Ümit Hüseyin GÜNEY’e Konseyimize yaptığı nazik ziyaret ve samimi sohbeti için teşekkür ederiz.

Ünye Kent Konseyi yapılan Seçimli Genel Kuruldan sonra Hamidiye Mah. Saray Cad. Saray Apt.  No:2 Kat:3 adresinde faaliyetlerini devam ediyor.” Dedi.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-