Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

KARTEGDER 1 YAŞINDA

KARTEGDER 1 YAŞINDA
19 Şubat 2021 - 1:39

19 Şubat  2020 yılında faaliyete geçen KARADENİZ RADYO TELEVİZYON GAZETECİLER DERNEĞİ, 1 yılı geride bırakırken yaptığı faaliyetlerle adından sıkça söz ettirdi.

Özellikle sektör için ürettiği projelerle, yeniliklerle, sektörün ve birçok gazetecinin kendilerini geliştirmelerine yardımcı olan dernek  yeni atılımlarıyla  sektöre umut oldu.

Geçtiğimiz yıl kurulduktan sonra faaliyetlerine hızlı bir şekilde başlayan KARADENİZ RADYO TELEVİZYON GAZETECİLER DERNEĞİ Başkanı Cihan Çakır ,’’ Basın sektörünün zor günler geçirdiği dönemde kurulduk.

Dernek faaliyetlerinde üyelik şartı aramadan tüm   gazetecilere yönelik çalışmalar için kolları sıvadık ve geçen bir yıllık süreç içerisinde sektörün parlayan yıldızı olduk.

Covid-19 sebebiyle kuruluşlarının 1. yıl dönümünü buruk bir şekilde kutladıklarını ifade eden Çakır, ”bu süreçte küçülmek yerine dahada büyüyen dernek çatımız altındaki medya kuruluşlarına desteklerimiz devam etti.

Dernek çatısı altında bulunan kuruluşlara haber,reklam,ekipman,hukuki ve stüdyo desteği gibi bir çok alanda imkanlar sağladık.

KARADENİZ RADYO TELEVİZYON GAZETECİLER DERNEĞİ çatısı altında ki kuruluşlara desteklerimiz devam ederken , 1 yıl içinde diğer ilçelerde de temsilcilikler verdik ve vermeye devam ediyoruz.

Derneğin kuruluş amacında olduğu gibi birlikten kuvvet doğar prensibini kendimize şiar edindik.

Bu bilinç ve gayretle sektörü daha ileriye taşımak adına çalışmalarımıza devam edeceğiz.Tüm dernek üyelerimize ve bizlere destek olan dostlarımıza teşekkür ederiz’’dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-