Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

KAN BAĞIŞÇISI GETİREN ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ

KAN BAĞIŞÇISI GETİREN ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ
13 Ocak 2020 - 14:25

Ünye Arif Nihat Asya MTAL (Kız Meslek Lisesi) öğrencileri 30 Ekim 2019 tarihinde yaptıkları kan bağışında getirdikleri bağışçıları için Türk Kızılay’ı ve Okul yönetimi tarafından teşekkür belgesi verilerek ödüllendirildi.

Okulda yapılan teşekkür törenine Kızılay Ordu Kan Merkezi Müdürü Dr. Ünal Keskinoğlu, Türk Kızılayı Ünye Şubesi Bşk. İsmet Küçükoğlu, Ordu Kızılayı kan merkezinden Bünyamin Uzunlar, Kadir Dürü, Okul Müdürü Mehmet Yazıcıoğlu, kan bağışı organizasyonunu yapan öğretmenler ve okul öğrencileri katıldılar.

Geleceğin kan bağışçıları olan öğrencilere verdikleri destekleri için teşekkür edildi ve 11.sini düzenlediğimiz kan bağışına ve bugüne kadar yaptığımız bağışlarda bizlere destek veren veli ve Ünye halkına teşekkür edildi.

Törene en çok bağışçı getiren öğrencilere, Kızılay Ordu Kan Merkezi teşekkür belgesi verdi. Okul yönetimi de tüm bağışçı getiren öğrenciler teşekkür belgesi verdi. Okul müdürü Mehmet Yazıcıoğlu, programın amacının gönüllülük esasıyla bu işe gönlünü veren öğrencilerimizi onure etmek ve gelecekte kan bağışçısı olmalarını desteklemek istediklerini söyledi.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-