Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

KAMUOYUNDAN TOMAKİN TEPKİSİ

KAMUOYUNDAN TOMAKİN TEPKİSİ
05 Eylül 2019 - 1:36

Ünye Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde Ordu Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından Organize Suç Örgütüne yönelik 02.09.2019 günü Ünye, Fatsa, Aybastı ilçelerinde ve Ankara’da eş zamanlı olarak operasyon gerçekleştirilmişti.
Operasyon kapsamında gözaltına alınan şüpheliler hakkında adli tahkikat devam ediyor.

OPERASYON DEVAM EDECEK Mİ?

Kamuoyu  başlatılan operasyonun  geniş çaplı olarak devam edip etmeyeceğini merakla beklerken, savcılık tarafından örgüt statünde tutulan kişilere yakınlığı ile bilinen  soysal medya fenomeni Mustafa Tomak’in operasyon kapsamı dışında tutulmasına tepkiler geldi.

TOMAKİN HEDEF SAPTIRMAYA ÇALIŞIYOR

Ordu üzerine kabus gibi çöken ve paylaşımlarının doğruluğu kesin olmadan insanların kaderleri ile oynayan Tomak’in, yakayı ele verme korkusu ile hedef şaşırtmak için başka kişi ve kuruluşlara oba altında sopa göstermeye başladı.

KAMUOYUNDAN TOMAKİNE İNANILMAZ İDDİALAR

Yazılarıyla kendine rant sağladığı ,bir çok kişiyi şantaj ve tehtit  ettiği iddiaları  ortalıkta dolaşan ve operasyon kapsamında kişilerle bağlantısını kendi itiraf eden bu zat halen nasıl rahat rahat hareket edebiliyor . Öyle ki bu facebook fenomeni kişinin operasyon kapsamında alınan kişilere methiyle  dizdiği de ortadayken halen neden operasyon dışında tutulmaktadır anlaşılır gibi değil diyen vatandaşlar gazetemize bazı evraklarda ulaştırdılar.

ADALETİN YANINDAYIZ

Bizde tarafız ve adalete güvenen bir kurum olarak ,elimizi taşın altına koyuyor  bize teslim edilen kanıt ve iddiaları yayınlıyoruz…

Düne kadar hiç tanımadığı insanlara bugün böyle methiyeler dizen ve boy boy fotoğraflarını baylaşan bir kişinin ilişkilerinin de araştırılması elzemdir.

İşte Mustafa Tomak’in ilişkilerinin kanıtı.

Gerisini araştırmak YÜCE TÜRK ADALETİNE KALIYOR