Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

Kamu Kurum ve Kuruluşları Yılın Son Gününde Bir Araya Geldi

Kamu Kurum ve Kuruluşları Yılın Son Gününde Bir Araya Geldi
31 Aralık 2015 - 15:05

DSC_0036

Ünye Belediyesi tarafından kamu kurum ve kuruluşlarının amir ve müdürlerine yönelik yılın son gününde yemek programı düzenlendi.

Düzenlenen programa Ünye Kaymakamı Mustafa DEMİR, Ünye Belediye Başkanı Ahmet ÇAMYAR, İlçe Emniyet Müdürü Ömer AKAR, Ünye Devlet Hastanesi Yöneticisi Güray YILMAZ, Ünye Ticaret Odası Başkanı Durmuş ZOR, Ünye Belediye Başkan Yardımcısı Ali Kemal MEHEL, kamu kurum ve kuruluşları amir ve müdürleri ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri katıldı.

Yemeğin mimarı Sayın Kaymakamımıza teşekkür ediyorum diyen Ünye Belediye Başkanı Çamyar; “NDSC_0009erede bir birliktelik varsa orada kaymakamımızın adı var. 2015 yılını noktalarken son günde Ünye’deki çalışma arkadaşlarımızla birlikte olalım bir araya gelelim istedik. Ben 2016 yılının Ünye’mize, Ordu’muza Ülkemize ve İslam coğrafyasına barış huzur getirmesini yüce Mevla’dan temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Ünye Kaymakamı Mustafa Demir ise; “Bende sayın belediye başkanımıza bu organizasyondan dolayı teşekkür ediyorum. Hepimiz Ünye için ve Ünyeliler için çalışıyoruz, bu yolda bir ve beraberiz. Gücümüz yettiği kadar birbirimizi destekliyoruz ve desteklemeye de devam edeceğiz. Çünkü hepimiz bir çarkın birer parçasıyız, bu parçalardan biri işlevini eksik yaptığı zaman sorunlar ortaya çıkmaya başlar. Ben de 2016 yılının Ünye’mize Ordu’muza tüm insanlığa hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Konuşmaların ardından Ünye belediyesi tarafından programa katılanlara hediyeler taktim edildi.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-