Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

KAMALAK ÜNYE’DE

KAMALAK ÜNYE’DE
29 Ekim 2019 - 0:33

Saadet Partisi eski Genel Başkanı Mustafa Kamalak Ortadoğu’da yaşananları değerlendirirken, “Ortadoğuda oynanan oyunları bozacak olan Türkiye’dir. Türkiye’de ise Saadet Partisi’dir” dedi.

Doğu Karadeniz’den Batı Karadeniz’e bir dizi ziyaretler gerçekleştiren Saadet Partisi Eski Genel Başkanı Mustafa Kamalak ziyaretler kapsamında Ünye İlçe Teşkilatı ile bir araya geldi. İlçe Başkanı Özgür Şahin ve partililerin karşıladığı Kamalak gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Ziyaretine ilişkin açıklama yapan Kamalak, “Trabzon’da İl divan toplantısı sonrası Karadeniz’de bulunan parti teşkilatlarını ziyaret ederek görüş alış verişinde bulunuyoruz. Buradan sonra Samsun’da konakladıktan sonra Ankara’ya kadar ziyaretlerimizi sürdüreceğiz” dedi.

Ortadoğu’da yaşananlara değinen Saadet Partisi Eski Genel Başkanı Mustafa Kamalak, “Dünya yeniden yapılanıyor. Özellikle Ortadoğu üzerinde bildiğiniz gibi oyunlar oynanmaktadır. Bu oyunları bozacak olan tek ülke Türkiye’dir. Türkiye’de ise Saadet Partisi’dir. ‘Saadet Partisi küçük parti deniliyor, oy oranı düşük olduğu ifade ediliyor. Şundan emin olun ki Saadet Partisi sadece Türkiye’nin değil Dünya’nın en köklü partisidir. Hedefi en yüce olan en kutsal olan bir partidir” diye konuştu.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-