Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

KABADÜZ KÜLTÜR MERKEZİ YIL SONUNA TAMAMLANIYOR

KABADÜZ KÜLTÜR MERKEZİ YIL SONUNA TAMAMLANIYOR
29 Ekim 2018 - 15:41

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı devam eden “Kabadüz Kültür Merkezi ve İlçe Belediyesi Hizmet Binası Projesi”nin çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Projenin yıl sonuna kadar tamamlanacağını belirten Başkan Engin Tekintaş, her yönüyle Ordu’da örnek olacak bir projeyi Kabadüz halkının hizmetine sunacaklarını söyledi.

PROJENİN %80’İ TAMAMLANDI

“Kabadüz Kültür Merkezi ve İlçe Belediyesi Hizmet Binası Projesi”nde çalışmaların hızlı bir şekilde ilerlediğini ifade eden Başkan Tekintaş, “Bodrum kat dâhil olmak üzere 5 katlı inşa edilecek projede çalışmaların yüzde 80’i tamamlandı. Çalışmalar kapsamında binanın dış cephe imalatı tamamlandı. Seramik, asma tavan, elektrik ve mekanik imalatları ise devam ediyor. İnşallah yıl sonuna kadar projeyi tamamlayarak hizmete açacağız” dedi.

SOSYAL BİR YAŞAM ALANI OLACAK

Toplam 2 bin 566 m² ve inşaat alanı 3 bin 809 m² olan projede 140 kişilik çok amaçlı salon, sığınak, sanatçı hazırlık odası, sergi salonları, giriş holü ile fuaye alanı, kafeterya, atölye ve kütüphane yer alacak. İlçenin modern bir görünüme kavuşmasını sağlayacak Kabadüz Kültür Merkezi ve İlçe Belediyesi Hizmet Binası aynı zamanda vatandaşların vakit geçireceği sosyal bir yaşam alanı olarak hizmet verecek.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-