Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

İlköğretim Haftası Şehit Fatih Efiloğlu Okulunda Kutlandı

İlköğretim Haftası Şehit Fatih Efiloğlu Okulunda Kutlandı
17 Eylül 2019 - 22:37

2019-2020 İlköğretim haftası dolayısıyla Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu kutlama programı Şehit Fatih Efiloğlu İlköğretim Okulunda Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin GÜNEY, Ünye Protokolü, İlçe Milli Eğitim Müdürü Özgür TOKGÖZ’ün, öğrenciler  ile velilerin katılımlarıyla kutlandı.

 Programda İlçe Milli Eğitim Müdürü Özgür TOKGÖZ konuşmasında; ”Sevgili öğrencilerim siz yokken okullarımız çiçekleri olmayan bir bahçe, suyu olmayan bir dere gibiydi. Geldiniz, şenlendik, çiçeklendik, hepiniz hoş geldiniz. Sizler geleceğimizin teminatısınız. Tüm gayretimiz iyi birer yurttaş olabilmeniz içindir. Geleceğimizin bilim adamları, yöneticileri, doktorları öğretmenleri sizlersiniz. Okuyan araştıran sonuç alabilen ülkesini bayrağını tarihini seven birer insan olarak yetişmeniz en büyük amacımızdır. Bu nedenle okullarda geçireceğiniz zamanı etkili ve verimli kılmak istiyoruz.”diyerek öğrencilerimize seslendi.

Ayrıca Öğretmenlerimizin eğitim-öğretimin içerisindeki en büyük güç kaynağı olduklarını vurgulayarak, bu görevi hakkıyla yerine getirdikleri için öğretmenlerimize şükranlarını ifade ettiler. İlçe Milli Eğitim Müdürü Özgür TOKGÖZ Öğrenci velilerimizin en büyük destekçileri olduğunu, onların işbirliği, maddi ve manevi desteği sayesinde başarılarının artacağını dile getirdiler.

Millî Eğitim Müdürü TOKGÖZ konuşmasının sonunda Atatürk’e ve Şehit Öğretmenlerimize minnetlerini ve gazilerimize ise sağlık dilekleri iletti.

 Program;şiir dinletisi, halk oyunları gösterisi, koro, üst sınıfların 1.sınıflara çiçek takdimleri ile devam etti.Ünye  Kaymakamı  Ümit Hüseyin Güney’in, Ünye protokolünün öğrencilere kalem hediye etmesiyle sona erdi.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-