Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

İl Sağlık Müdürü Yanmaz Çalışanların Bayramını Kutladı

İl Sağlık Müdürü Yanmaz Çalışanların Bayramını Kutladı
31 Mayıs 2019 - 23:32

İl Sağlık Müdürü Çalışanların Bayramını Kutladı

İl Sağlık Müdürü Dr. Ergün Yanmaz, Kadir gecesi ve önümüzdeki hafta idrak edeceğimiz Ramazan Bayramı nedeniyle Müdürlük çalışanlarının Kadir gecesini ve bayramını kutladı.

Beraberinde Müdürlüğümüz idarecileri ile birlikte çalışanları odalarında ziyaret eden İl Sağlık Müdürü Dr. Ergün Yanmaz, Ramazan bayramlarını şimdiden tebrik etti.
Müdürlük personeli ile tek tek görüşen İl Sağlık Müdürü Dr. Ergün Yanmaz, “Kocamanbir aile olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Toplumda huzur, sabır, güven iklimi oluşturan ve manevi hazların en büyüğünü yaşatan bir mübarek ramazan ayını daha geride bırakarak bayrama kavuştuk. Bayramlar, birlik ve beraberlik duygusu ile güzelliklerin ve iyiliklerin yaşandığı, kardeşlik, dostluk ve dayanışma köprülerinin atıldığı, dargınlar arasında mesafelerin kalktığı özel zamanlardır. Manevi değerlerimiz içinde en güçlü hasletlerden biri olan bayramlarımız, birlik ve beraberliğimizi perçinler. Millet olarak kenetlenmemize vesile olurlar. Bu ruh ile bayramlar, dostluk ve gönül ikliminde toplumsal dayanışmanın en güzel örneklerinin sergilendiği müstesna günlerdir” dedi.
Ordu’da Sağlık alanında güzel çalışmalar yapıldığını ve bu başarının hep birlikte sağlandığının altını çizen İl Sağlık Müdürümüz Dr. Ergün Yanmaz, “ İlimizde bir başarı varsa bu siz değerli çalışma arkadaşlarımın katkısı ile gerçekleşmektedir. Bu duygularla, aziz şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle yâd ederken, onların kıymetli aileleri ve evlatları başta olmak üzere tüm sağlık camiamızın Ramazan Bayramı’nı kutluyor, ülkemiz ve dünya için huzur, barış ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum.” dedi.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-