Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

İl Millî Eğitim Müdürü VARGELOĞLU, Ünye’de Yatırımları İnceledi

İl Millî Eğitim Müdürü VARGELOĞLU, Ünye’de Yatırımları İnceledi
17 Aralık 2020 - 1:28

lçeleri ziyaret ederek, okullarda uzaktan eğitim kapsamında yürütülen eğitim öğretim faaliyetlerini ve eğitim yatırımlarını yerinde görmeye devam eden İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih VARGELOĞLU, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Serdar YURDABAKAN ile birlikte Ünye ilçesini ziyaret etti.

Ünye ilçe ziyaretinde, İlçe Millî Eğitim Müdürü Özgür TOKGÖZ ve İlçe Şube Müdürleri tarafından karşılanan Müdür Mehmet Fatih VARGELOĞLU, bir dizi okul ziyaretlerinde, eğitim yatırım alanlarında incelemelerde bulundu. 

İlçede yürütülen eğitim öğretim faaliyetleri ile ilgili İlçe Millî Eğitim Müdürü Özgür TOKGÖZ ve idarecilerden bilgi alan Müdür Mehmet Fatih VARGELOĞLU, okullarda yapılan onarım ve tadilat çalışmaları ile yapımına başlanan eğitim yatırımlarımızı ve okul yapılması planlanan arsalarda incelemelerde bulunarak, yürütülen faaliyetlerin son durumları hakkında bilgi aldı.

Ayrıca Ünye’de Ünye’de E-Twinning Projesi Yapan İdareci ve Öğretmenlere Belgeleri Takdimi ve Ünye’de “Okulum Temiz Belgesi” Takdim Programlarına katıldı.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-