Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

İKİZCE’DE YER VAHŞETİ

İKİZCE’DE YER VAHŞETİ
16 Ağustos 2020 - 14:47

İKİZCE’DE bugün meydana gelen olayda kan döküldü.

İKİZCE’DE YER VAHŞETİ

İKİZCE’DE bugün meydana gelen olayda kan döküldü.

İkizce’de yol kavgası 2 ölü, 4 yaralı

İkizce’de iki aile arasında çıkan yer tartışmasında iki kişi öldü 4 kişi yaralandı

Kendi bahçesine geçmek için amcasının oğlu Hüseyin Tiryaki’nin bahçe yolunu kullanan Ramis Tiryaki’den önnüe çıkan amca oğlu Hüseyin Tiryaki arasında çıkan tartışma silahlı kavgaya dönüştü. Ramis Tiryaki silahı çıkartarak amca oğlu Hüseyin Tiryaki’ye ateş etti.

Açılan ateş sonucu Hüseyin Tiryaki olay yerinde hayatını kaybetti. Hüseyin Tiryaki’den seken Kurşun aynı anda Muhammed Tiryaki ile Hüseyin Tiryaki’nin annesi Saadet Tiryaki’ye isabet etti.

Olayı gerçekleştiren Ramis Tiryaki kaçarak kendi evine gitti. Evinin önünde patoza fındık veren kardeşi Mehmet Tiryaki’ye bu olaylara sen sebep oldun diyerek ateş etti. Mehmet Tiryaki olay yerinde hayatını kaybetti. Mehmet Tiryaki’nin oğlu Ersin Tiryaki ve yine olay yerinde fındık patoz sahibi Emre Keş’e de ateş ederek yaralanmalarına sebep oldu.

Olayın ardından kayıplara karışırken Ramis Tiryakinin oğlu Şenol Tiryaki Jandarma’ya teslim oldu

Olay devam ederken Ramis Tiryaki’nin oğlu Şenol Tiryaki baba yapma diyerek babasını önüne geçerek silaha engel olmaya çalıştığı da öğrenildi.

Jandarma olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı başattı.

Olayda, Ersin Tiryaki, Muhammed Tiryaki ağır yaralanırken Emre Keş ve Saadet Tiryaki hafif 1 yaralanarak hastanede tedavi altına alındı. Hüseyin ve Mehmet Tiryaki ise yaşamlarını kaybetti.

Emniyet güçleri olayla ilgili tahkikat başlattı.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-