Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

HİLMİ GÜLER’E DESTEK VERELİM,ORDU KAZANSIN

HİLMİ GÜLER’E DESTEK VERELİM,ORDU KAZANSIN
17 Temmuz 2019 - 11:03

Siyasetin içine ettiler çekip gittiler, memleket kurtuldu  dedik lakin erken konuşmuşuz diyen vatandaşlardan,pravokif saldırılara  maruz kalan Ordu Büyükşehir belediye başkanını Hilmi Güler’e destek yağıyor.

ORDU üzerine kara bulut gibi çöken malum kişiler şimdide siyasette yapamadıklarını  sporla yapma amacındalar.

Kamuoyunda bu malum kişilerin asıl amacının spor olmadığı siyasi intikam peşine oldukları yönünde  düşünceler var.

Uzun süredir sessizliklerini koruyan malum kişiler  bu tür ayak oyunları ile Ordu Büyükşehir belediye başkanını kamuoyunda zor duruma düşürmek için entrikalarına devam ediyorlar.

Malum kişileri siyasetten el çektiren otorite haklı çıktı.

Malum kişilerin tarafından yapılan açıklamalarda ucuz siyasetin ne derece boyutta olduğunu gördük ve bunları siyasetten uzaklaştıran otoritenin de haklılığı böylelikle ortaya çıkmış oldu.

Sözün ona Ordu Büyükşehir belediye başkanı  Hilmi Güler’i çocukların üzerinden vuracak ve çocukları kendi amellerine alet edecek kadar ucuz hareketler yapan  bu kişiler eninde sonunda yok olup gidecekler.

Kamuoyuna düşen nifak oyunlarına gelmeyin

Lakin burada kamuoyuna düşen iş ise,bu tür malum kişiler kim olursa olsun yol vermeli,itibar etmemeli ve gördükleri yerde yüzlerine tükürmeliler.

Dün olduğu gibi bugünde siyaseti kendilerine kalkan yaparak ,yaptıkları provokasyonlarla aslında (güya çok sevdikleri) partilerine zarar veren bu malum kişiler halen ders almışa benzemiyorlar.

Önceden ne yaptılarsa aynını yapmaktan çekinmediler

Gelinen son noktada vahamet dahada göz önüne serildi.Kendi menfaatleri doğrultusunda bırakın Türk çocuklarını dünya çocuklarını bile kullanmaktan geri kalmayan malum kişiler, bugün çocukları kendi çıkarları için kullanmaları beklenen bir hareket olduğu için  şaşırmamak gerek.

Bizler buradan Ordu sporunu ve spor adamlarını suçlamıyoruz. Sadece gelen tehlikeyi görüyoruz ve Ordu sporu başta olmak üzere bazı kişisel çekişmelerin içine Başkan Hilmi Güler’in ve tüm Ordunun çekilmesini önlemek için uğraşıyoruz.

Toplumu geren açıklamalara gerek var mı?

Örneğin bugün Ordu spor camiasında dolaşan açıklamalar da ilerisi için vahamet yaratacak bir algı vardı ki,bu Ordu için gerçekten sonradan tehlikeli sonuçlar doğuracak cinstendi.

Kanımızca biliyoruz ve eminiz ki , Ordu Büyükşehir belediye başkanı Hilmi Güler kimseleri mağdur etmez .Helede çocukları hiç üzmez.

Ama yapılan açıklamanın kamuoyunda ki algısı ,olayı tamamen farklı malum kişilere götürmektedir ki ,bu provokatif işler onların başlarının altından çıktığı yönünde de kamuoyunda kuvveti bir kanı mevcuttur.

Ve Ordulular hep birlikte Hilmi Güler’e destek vermeli ve mazide kalmış kişilerin zaten olmayan itibarlarını ayaklar altına almalı ve gerçek yüzlerini ortaya çıkarmalılar…

Cihan Çakır

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-