Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

HASTANEDE COVİD-19 A YAKALAN KADIN HAYATINI KAYBETTİ

HASTANEDE COVİD-19 A YAKALAN KADIN HAYATINI KAYBETTİ
18 Ağustos 2020 - 22:41

Hastanede Anneannesiyle Covid-19’a Yakalandı : Anneanne Hayatını Kaybetti

Ünye’de özel bir sektörde, çalışan 32 yaşındaki Esra Aydın ailesiyle beraber gittiği Ünye Devlet Hastanesi ziyareti sonrası anneannesiyle beraber korona virüse yakalandı.

Anneannesinin Ünye Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi alınmasının ardından kendisininde covid-19 testlerinin pozitif çıktığını öğrenenen Esra Aydın evinde izalasyon ortamında tedavi sürecine devam ediyor.

Anneanne Entübe Sonrası Hayatını Kaybetti

Ünye Devlet Hastanesi’nde durumu ağırlaştıktan sonra entübe olan ve koronavirüs tedavisi sürecinin başlamasından kısa bir süre sonra 85 yaşındaki anneanne Hatice Aydın’ın ise bu gün hayatını kaybettiği öğrenildi.

Genç Kızdan Uyarı

Yakalandığı koronavirüs sonrası herkese uyarı yapan 32 yaşındaki Esra Aydın,” Kimse bunu ciddiye almadı. Anneanem rahatsızladıktan sona hastane çıkışı testlerimiz pozitif çıktı. Bu gün anneannemi kaybettik. Herkesin duyarlı olmasını ve bu işin gerçekten ciddiye alınmasını istiyorum. Evimde izole olarak tedavi sürecime devam ediyorum” diyerek uyarıda bulundu.

Koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden 85 yaşındaki Hatice Aydın’ın ise gerekli tedbirler alınarak toprağa verileceği öğrenildi.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-