Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

HAMİDİYE MAHALLESİNDE 3 GÜNDÜR İNTERNET YOK

HAMİDİYE MAHALLESİNDE 3 GÜNDÜR İNTERNET YOK
10 Ağustos 2020 - 16:55

Türk Telekom ile ilgili şikayetler bitmek bilmiyor.

Milli Eğitim Müdürlüğüne ait binanın yıkılması esnasında koparılan internet hattının halen yapılmaması nedeniyle mahalle halkı gazetemize tepkilerini iletti.

Gazetemiz aracılığıyla yetkililere seslerini duyurmak isteyen mahalle sakinleri “3 gündür internetimiz yok. Telekom’a bildirdik fakat herhangibir geri dönüş alamadık” derken, tüm abonelerinden istediği hizmet parasını alan, lakin hizmet anlayışında sınıfta kalan kuruma tepkilerini şöyle dile getirdiler;
“Neyimiz doğru ki.

Cuma günü mahallemizdeki metruk MİLLİ EĞİTİMe ait bina yıkılmaya başlandı ve yıkım esnasında tüm mahallenin internet hizmeti alan kablosu inşaat yıkım şirketi tarafından koparıldı.
Ünye Hamidiye mahallesi Saray caddesi Çakmakçı çıkmazındaki tüm evlerde üç gündür internetimiz yok.

Telekom’a bildirdik. Biz mahallelilerdeki madur olanlar olarak diyoruz ki; internetimizi bir türlü yapmayan Türk Telekom bizim mağduriyetimizi bir an önce gidermeli. Bu zor günlerde biz evden çıkmamaya özen gösteriyoruz ve dünya ile bağlantımızı internet üzerinden sağlıyoruz. Türk Telekom’a telefon açtığımızda bu zor günlerde siz müşterilerimizin yanındayız sesli mesajı okunuyor bize fakat hizmete gelince çok yavaşlar. Ayrıca inşaatı yıkan firmayı da dikkatsizliği ve duyarsızlığı için kınıyoruz.” Dedi.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-