Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

HALK GÜNÜ KESİNTİSİZ DEVAM EDİYOR

HALK GÜNÜ KESİNTİSİZ DEVAM EDİYOR
11 Eylül 2019 - 17:37

Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Adem Atik vatandaşların sorunlarını, taleplerini ve önerilerini değerlendirmek üzere Belediye Meclis Salonunda Halk Günü Toplantısı gerçekleştirdi.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, tarafından başlatılan ve birebir görüşmelerin ardından sorunlarına anında çözüm bulan vatandaşlar Halk Günü Toplantısı’ndan memnun ayrıldı.

“VATANDAŞLARIN MEMNUNİYETİ BİZLERİ MUTLU EDİYOR”

Vatandaşlar ile halk günü toplantısında bir araya gelen Ordu Büyükşehir Beleyesi Başkan Vekili Adem Atik, “Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler’in Ankara’ya ziyaretlerinden dolayı vatandaşlarımızın görüşmelerini kesintiye uğratmıyoruz. Vatandaşlarımızın istek, sorun ve önerilerini aynı kararlılıkla dinlemeye devam ettik. Vatandaşlarımız ile birebir görüşmelerimizin sonucunda buradan memnun ayrılmaları bizleri mutlu ediyor. Sorunların çözümü noktasında elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Biz vatandaşlarımız için buradayız, onlardan aldığımız güç ve dua ile çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-