Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

CUMHURBAŞKANI VE GÜLER GÖRÜŞMESİ ORDU’DA HEYECAN YARATTI

CUMHURBAŞKANI VE GÜLER GÖRÜŞMESİ ORDU’DA HEYECAN YARATTI
21 Mayıs 2020 - 2:33

Güler, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştüğünü söyledi yer yerinden oynadı.Görüşmenin perde arkasında neler konuşuldu ,neler yaşandı kamuoyu merak etmeye başladı.

GÖRÜŞME HAKKINDAN BAŞKAN GÜLER İLK AÇIKLAMAYI YAPTI.

Güler’in açıklaması şöyle;”Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdogan ile az önce bir telefon görüşmesi gerçekleştirdiğini söyleyen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler;

Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdogan ile az önce bir telefon görüşmesi gerçekleştirdik.

Kendisi yaptığımız çalışmaları yakinen takip ettiğini belirterek, en kısa sürede şehrimizi ziyaret edeceğini dile getirdi.

Tüm hemşehrilerimize selamlarını ileterek, Ramazan Bayramı’mızı kutladı dedi.

CUMHURBAŞKANI VE GÜLER UZUN UZUN NELER KONUŞTU?

Yaptığımız araştırmalara göre , Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler’in yaptığı görüşme konularının ,Başkan Güler’in kamuoyu ile paylaştığından daha fazla olduğu yönünde bilgilere ulaştık.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler, gece geç saatlerde yaklaşık 45 dakika görüşürken, Hilmi Güler’in görüşme sonrası açıklamaları kamuoyunu tatmin etmedi.

Uzun konuşma süresinden de anlaşılacağı gibi bu görüşmede sadece bayram selamı ve iyi temenniler üzerine konuşulmadığı açıkça ortaya çıkıyor ki bu durumda kamuoyunda heyecan yarattı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdogan ile Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler hangi konuları konuştu ?Alınan önemli kararlar neydi ? Bu görüşmenin Ordu’ya yansımaları nasıl olacak ? Önümüzde ki günler ne tür gelişmeler olacak bekleyip göreceğiz.

Bizde araştırmacı gazetecilik kimliğimizle kamuoyunun merak ettiği konuları araştırarak kamuoyuyla paylaşmaya devam edeceğiz.

<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-