Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

GENÇLİK VE SPOR BAKANI KASAPOĞLU ORDU’YA GELDİ

GENÇLİK VE SPOR BAKANI KASAPOĞLU ORDU’YA GELDİ
12 Mart 2021 - 12:11

Bir dizi ziyaretler için Ordu’ya gelen Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu Ordu-Giresun Havalimanı’nda karşılandı.

Bir dizi ziyaretler için Ordu’ya gelen Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu Ordu-Giresun Havalimanı’nda Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, AK Parti İlçe Başkanı Kenan Selim Argan ve AK Parti Ünye Kadın Kolları Başkanı Neşe Akgül Tiyaloğlu tarafından karşılandı.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun bir günlük Ordu programı şöyle:

 10:30 Valilik ziyareti  il değerlendirme toplantısı, 11:45 esnaf ziyareti, 12:15 Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığı ziyareti, 12:45 Cuma namazı yer: Atik İbrahim Paşa Camisi, 13:30 AK Parti İl Başkanlığı ziyareti, 14:30 Ordu yeni stadyum ve spor lisesi inşaat alanında inceleme, 15:15 sporcuları ziyaret yer: Başpehlivan Recep Kara Spor Salonu / Sporcu Eğitim Merkezi (Branşlar: taekwondo-basketbol-voleybol-cimnastik-yüzmekano-güreş-rafting ve wushu),16:15 Ordu Gençlik Merkezi ziyareti, 17:00 aile ziyareti (Çağla Baş-Bedensel Engelli Atıcılık Dünya Kupası Şampiyonu Tokyo 2021 yarışmacısı), 18:00 Ordu Giresun Havalimanı’ndan Ankara Esenboğa Havalimanı’na hareket.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-