Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

GELECEK PARTİSİ’NDE KADROLAR BELLİ OLDU

GELECEK PARTİSİ’NDE KADROLAR BELLİ OLDU
11 Ocak 2021 - 16:39

Gelecek Partisi Ordu İl Başkanlık Divanı belirlendi. Siyasi İşler Başkanlığına Durmuş Doğru, Teşkilat Başkanlığına da Mehmet Çelik getirildi.

Gelecek partisi İl Başkanı Av. Ali Safa Aydın, Başkanlık Divanı’nda Mustafa Ceren Aydemir’in Seçim ve Hukuk İşleri Başkanı, İshak Fatih Köksal Yerel Yönetimler ve Şehircilik Başkanı, Nafiz Aziz İşbakan Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı, Önder Gündoğan Sosyal Politikalar Başkanı, Sabri Koçak Ekonomi Politikaları Başkanı, Cem Kahraman İletişim Başkanı, Adem Albayrak İnsan Hakları Başkanı, Gökhan Bayrak Parti İçi Eğitim Başkanı, Celal Tepe Dış İlişkiler Başkanı, Yusuf Kaan Gültaş AR-GE ve Bilişim Başkanı, Ömer Faruk Abayl  Kültür Sanat Politikaları Başkanı, Emirhan Özcan İdari ve Mali İşler Başkanı, Muzaffer Sevgili İl Sekreteri, Ümit Koç Teşkilat Başkan Yardımcısı, Tolga Özel Siyasi İşler Başkan Yardımcısı, Ece Örgülü Sivil toplum ve Halkla İlişkiler Başkan Yardımcısı, Murat Karaman Seçim ve Hukuk İşleri Başkan Yardımcısı, Taha Çiçek Parti İçi Eğitim Başkan Yardımcısı, Cansu Çimiç’in de İdari ve Mali İşler Başkan Yardımcısı olarak görevlendirildiğini söyledi.

İl Etik Kurulu: Ahmet Koçak, Cavit Başpehlivan, Adnan Gümüş, Beytullah Çakmak, Dursun Şahin, İl Disiplin Kurulu da: Taner Yılmaz, Emre Arslan, Seval Ocak, Emin Karaman ve Şükrü Eryuva’dan oluştu.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-