Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

Fizyo Ünye Hizmete Girdi

Fizyo Ünye Hizmete Girdi
05 Ocak 2021 - 1:43

İşletmeciliğini Fizyoterapist Merve Er’in yaptığı Fizyo Ünye, Kaledere Mahallesi Kurtsan İş Merkezi 5. katında hizmete açıldı.

Pandemi döneminde sokağa çıkma kısıtlamaları nedeniyle evlerinde kalan vatandaşların hareketsiz kalmalarının zaman zaman ağrıya dönüşen sorunlara neden olduğunu ifade eden Fizyoterapist Merve Er bu konuda uyarılarda bulundu.

Eğitimini İstanbul Aydın Üniversitesi’nde tamamladıktan sonra memleketi olan Ünye’ye gelerek FizyoÜnye terapi merkezini açan Fizyoterapist Merve Er hem alanı ile ilgili hem de pandemi dönemiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Fizyoterapistin hayatın her alanında hastalarla iç içe olduğunu belirten Er, “Fizyoterapist hayatınızın her alanında yanınızda olacak bir uzman kişidir. Sadece hastalık döneminde değil kaliteli hayat isteyenlerin de tercih ettiği alandır. Biz burada manuel terapi hizmetleri, Plates, masaj, graston tekniği, kas kuvvetlendirme, sporculara yönelik terapi hizmetlerini sunuyoruz. Kas hastalıkları, yaralanma, burkulma, sakatlıklar gibi hastalara danışmanlık yapıyoruz.

Kişiye özel tedavi planı uygulayarak kısa sürede eski sağlıklarına kavuşmalarını sağlıyoruz” dedi.

Pandemi döneminde hareket kısıtlılığının arttığını belirten Fizyoterapist Merve Er, Sokağa çıkma kısıtlamalarında genelde evlerinde vakit geçirenler hareket kısıtlılığına bağlı olarak ağrılı dönemler geçirebiliyor. Bu konuda bize başvuran hastalarımıza kişiye özel program uygulayarak evlerinde sağlıklı ve kaliteli yaşam sürdürmelerini sağlıyoruz. Uzun süreli hareket kısıtlılığına maruz kalan vatandaşlarımız yapacakları kısa süreli egzersizlerle daha keyifli zaman geçireceklerdir” dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-