Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

FEVZİ ÇAKMAKLILAR, BU YOLA TRAFİK LAMBASI İSTİYOR

FEVZİ ÇAKMAKLILAR, BU YOLA TRAFİK LAMBASI İSTİYOR
25 Kasım 2020 - 23:57

Ünye Fevzi Çakmak Mahallesi sakinleri  Devlet Sahil Caddesine güvenceleri için Trafık Lambası istiyor.

Mahalleli adına gazetemize açıklama yapan Yaşar Yıldız, Trafık Lambasının yapılmadığı takdirde kazaya yol açabileceğini ifade ederken ayrıyetten de , Tabakhane deresi ile Çimento mevki arasında vatandaşların oturup çay kahve içebilecekleri bir işletmenin olmadığını söyleyerek Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Ünye Belediyesine  seslendi.

Yaşar Yıldız açıklamasında şöyle konuştu;

“Ordu Büyükşehir Belediyemizin başlatmış olduğu,  Fevzi  Çakmak  Devlet Sahil yolunda ki bisiklet yolumuzun alanın ileride bir takım sıkıntılarının belirleneceğini buradan belirtmek istiyorum. Tabakhane deresinden, Kırkevler mevkiine kadar mutlaka trafık lambalarının yapılmasını rica ediyorum. Ordu Büyükşehir Belediyesinden ve Ünye Belediyesinden bu talebimizin gerçekleşmesini istiyoruz. Bisiklet yolu olacağından vatandaşların karşıdan karşıya geçerken sorun yaşayacığını tahmin ediyorum.

Ayrıyeten Devlet Yolunda üç adet dalgakıranların üzerine insanların oturup içeceği büfe istiyoruz. Tabakhane deresinden ve Çimento Fabrikası mevkiine kadar vatandaşların sevdikleri ile vakit geçireceği yer bulunmamaktadır. Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Ünye Belediyesinin bu talebimizi  yerine getirmelerini rica ediyorum.”

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-