Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

FETÖCULUKLA SUÇLADIKLARI ADAMA METHİYELER DİZDİLER

FETÖCULUKLA SUÇLADIKLARI ADAMA METHİYELER DİZDİLER
19 Eylül 2019 - 3:40

TV52 KENDİNE GÜLDÜRDÜ

Uzun bir ara yayınlarına ara veren Ordu’nun yerel televizyonlarında TV52 yeni yayın dönemine bir döndü pir döndü.

TV52 sözümüz ona bağımsız ve özgür medyanın sesi olarak kendini lanse etsede bunun böyle olmadığı bugün ortaya çıktı.

TV52 TÜKÜRDÜĞÜNÜ YALADI

Dönemin Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz hakkında yapılmadık haber bırakmayan,

her türlü karalama programI yapmaktan çekinmeyen,yolsuzlukla ,hırsızlıkla ,fetö ile suçlayan, ,ofisi mühürlenen ,mahkemelik olan, açık açık Enver Yılmaz’a savaş açan , hatta Enver Yılmaz’ın TV52 ye para vermemesi yüzünden kendisine saldırdığını iddaa ettiği ve  TV52’nin  Yılmaz’ın istifasından sonra  zil takıp oynadığı zamanlar tazeliğini korurken,

Ekranlarda  Enver Yılmaz’a methiyeler dizilmesi adeta kamuoyunda TV52 tükürdüğünü yaladı olarak yorumlandı.

TV52 kendi ayağına sıkarcasına  kamuoyunda gülünç duruma düştü ve birçok kişi TV52 ağır eleştirilerde bulunarak, yerel kanalı iki yüzlülükle suçladılar.

TV52’YE ŞAŞIRMADIK

TV52 düştüğü duruma gülen vatandaşlar artık TV52 izleyemeceklerini veTV52 itibarlarının olmadığını belirterek bundan sonra yapacağı yayın politikası da belli oldu dediler.

Gazetemizi arayan  vatandaşlar TV52 nin nasıl bir zihniyetle yönetildiğini biz biliyorduk. Şaşırmadık , bunu TV52 her zaman yaptı.

KENDİLERİ İÇİN SAVAŞTILAR

 TV52’nin, o dönem Enver Yılmaz’la  savaşı Ordu için değil kendileri içindi. Bunun böyle olduğunu birçok kere de her iki ağızdan duymuştuk. Bu durum bugün daha net  ortaya çıkmaya başladı.

Bundan sonra TV52 izleme yiyeceğiz kamuoyu gözünde itibarlarının kaybetmişlerdir yayın politikalarını tahmin etmemek aptallık olur.

Demek ki bundan önce  Ordu Büyükşehir eski Başkanı Enver Yılmaz’dan alamadıklarını , şimdi aldılar.Zira böyle bir reklam provagandayı kim olursa olsun parasız yapmaz.

Bu da demek oluyor ki yeni sezonda TV52’de programları Enver Yılmaz yapacak.

Eğer tahminlerimizde yanılmaz isek ,mutlaka bunu kısa sürede göreceğimizi tahmin ediyoruz.

HEDEFTE AK PARTİ OLACAK GİBİ

TV52 5 yıl boyunca Ordu Büyükşehir Başkanı Hilmi Güler’e ,Ak parti Genel Başkan vekili Numan Kurtulmuş’a ve ekibine  yönelik anti yayınlar yapacak.Onları ve Ak partiyi yıpratmak için birkaç AKP’linin arkasına sığınarak yayınlar yapacak gibi duruyor.Bu yukarıda ifade ettiğimiz sözler tamamen tahmin ama önümüzdeki günler bize yanılıp yanılmadığımızı gösterecek dediler.

Son olarak ise siyasetçi ve iş adamlarına seslenen vatandaşlar toplumu karıştıran ,geren ve fitne sokan  ,tv kanal, gazete,radyo veya herhangi bir yayın kuruluşuna memleketi ve Ordu’yu karıştıran insanlara prim vermeyin’’ dediler

TV52NİN ENVER YILMAZ AŞKINI AŞAĞIDAKİ LİNKTEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

https://www.facebook.com/TV52ORDU/videos/2342556142458267/

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-