Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

FATÜNDER’DEN SERT AÇIKLAMA

FATÜNDER’DEN SERT AÇIKLAMA
21 Kasım 2020 - 11:11

Fatsa-Ünye Çevre İlçeler Şehit Aileleri Ve Gaziler Derneği Onursal Başkanı Adnan Sobi son günlerde PKK terör örgütü üzerine yapılan söylemleri şiddetle kınadıklarını ifade etti.

Onursal Başkan Adnan Sobi yaptığı yazılı açıklamada şunları kaydetti;

“Fatsa-Ünye Çevre İlçeler Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği olarak son günlerde, terör, terörist ve uzantıları için yapılan akıl dışı açıklamalara kayıtsız kalamayız.
Ülkemizin bekası, varlığı ve ilelebet yaşaması için, hayatlarını, bedenlerinin tercihsiz herhangi bir parçasını hiç düşünmeden seve seve veren. Bu fedakarca mücadeleyi dağda, taşta, karda, yağmurda, şehirde, köyde, karada, havada, denizde herzaman ve her yerde daha doğrusu adeta ibadet edercesine feda eden Kahraman şehitlerimizi, gazilerimizi rahmet, minnet ve dua ile anıyorum.
Kahraman Şehitlerimiz ve çok kıymetli emanetleri olan aileleri dün olduğu gibi bugünde başımızın tacı olacaktır. Kahraman şehitlerimizin Aileleri ve Gazilerimiz ve kıymetli Aileleri herzaman hayatlarını bir eksikle yaşayacaklar. Bizlerin en büyük görevi, kahramanlarımızın bu eksikliklerini hissettirmemek ve yaşamlarının bundan sonraki zamanlarında daha huzurlu ve mutlu bir ömür geçirmelerine katkı sunmak olacaktır.

Son zamanlarda yapılan bazı anlamsız, seviyesiz ve devlet aklına yakışmayan açıklamaları ve açıklamayı kim yaparsa yapsın, hangi mevki ve makamda olursa olsun esefle ve şiddetle kınadığımızı belirtmek istiyorum.
Adını ağzımıza değil, aklımıza dahi almak istemediğimiz, hatta ülkemizin havasını dahi solumasının zorumuza gittiği terörist ve terörist sevicileri adeta masummuş gibi göstermeye çalışanlar bu mübarek Ülkeyi sırtında taşıyanlara, dünümüze, bu günümüze, yarınlarımıza ve İslama hakaret etmiştir.
Fatsa-Ünye Çevre İlçeler Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği olarak, Sayın Cumhurbaşkanımızın bu üzücü ve onur kırıcı duruma acilen müdahale etmesini beklediğimizi belirtmek istiyorum “Dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-