Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

FATÜNDER DERGİSİ YAYIN HAYATINA BAŞLADI

FATÜNDER DERGİSİ YAYIN HAYATINA BAŞLADI
28 Ocak 2021 - 0:40

Fatsa-Ünye Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma Derneği Başkanı Adem Çiçek ve Dernek Onursal Başkanı Adnan Sobi, Çakır Medya ve A52 TV’yi ziyaret etti.

Dernek Başkanı Adem Çiçek ve Dernek Onursal Başkanı Adnan Sobi, ziyarette dernek çalışmalarını değerlendirdi.

Yaklaşık 3 yıldır Ünye ve Fatsa’da faaliyet yürüttüklerini belirten Başkan Adem Çiçek dernek olarak ilk sayısını çıkardıkları FATÜNDER Dergisini KARTEGDER Başkanı Cihan Çakır’a takdim etti.

Başkan Adem Çiçek yaptığı açıklamada, “Derneğimiz yaklaşık 3 yıldır faaliyet gösteriyor. Faaliyetlerimiz arasında son olarak Şehitlerimizi ölümsüzleştirmek adına ilk sayısını çıkardığımız FATÜNDER Dergimizi Ünye ve Fatsa’da birçok kuruma ve basın kuruluşlarımıza takdim ettik. Üç yıllık dernek olmamıza rağmen yaptığımız çalışmalarla STK’lar arasında çok aktif bir dernek olduk. Devletimizle Şehit ailelerimiz arasında köprü görevini en iyi şekilde görmeye çalışıyoruz.

Derneğimizin kısa sürede iyi yerlere gelmesi hem Ünye hem Fatsa ve hem de Ordu’nun bir gururu onurudur. Hakkaten çok güzel çalışmalar imza atıyoruz. Atmaya da devam edeceğiz. Fatsa’da hükümet konağında ofisimiz var. Hem de Büyükşehir Belediyemizin tahsis etmiş olduğu yerimiz var. Ünyemizde de görüşmelerimiz devam ediyor. Kısa sürede de burada şubemizi açmayı planlıyoruz” dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-