Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

FATSA’DA KIRSAL MAHALLELERDE YOL GENİŞLETME ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

FATSA’DA KIRSAL MAHALLELERDE YOL GENİŞLETME ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR
02 Temmuz 2020 - 23:49

Fatsa Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü birinci ve ikinci bölge şefliği ekipleri sorumluluk alanlarında yol genişletme, çakıllama ve reglaj çalışmalarını sürdürüyor.
Kırsal Hizmetler Müdürlüğü birinci bölge şefliği ekipleri tarafından Hatipli mahallesi Hürriyet mevkiinde2 gün süren çalışma ile 3.5 kilometre reglaj ve çakılama çalışması, Yusuflu mahallesi Talo mevkiinde ise 1 gün süren çalışma ile 1.5 kilometre kanal temizleme ve reglaj çalışması gerçekleştirildi.
Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ikinci bölge şefliği ekipleri tarafından ise Yalıköy mahallesi Kıran sokakta 4 gün süren çalışma ile 800 metre yol genişletme ve Uzundere mahallesi Çardaklar mevkiinde sel felaketinde yıkılan köprünün korkulukları yapıldı.

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar gerek şehir merkezinde imarlı alanlarda gerekse de kırsal bölgelerde yol çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini belirterek, “Kırsal bölgelerde muhtarlık ve vatandaşların taleplerini değerlendirerek çalışma yapıyoruz. Çalışma yaparken öncelik ve aciliyet durumuna göz önünde bulunduruyoruz. Ekiplerimiz belediyemize gelen her talebi imkânlar ölçüsünde değerlendirmeye devam ediyor.” dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-