Ünye Net Haber/Çakır Medya/Çakır Tv

FATSA YENİ HİZMET BİNASINA KAVUŞTU

FATSA YENİ HİZMET BİNASINA KAVUŞTU
08 Eylül 2020 - 15:57

Göreve geldiği günden itibaren Fatsa’da hummalı şekilde çalışan ve projelerini tek tek hayata geçiren Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar fark yaratmaya devam ediyor.

Fatsa’nın tüm sorunlarına neşter vuran ve ilçenin kimliğini değiştiren Başkan Kibar’ın çalışmalarını diğer ilçeler gıptayla takip ediliyor.

YENİ HİZMET BİNASINDA İLK MECLİS TOPLANTISI DUA, SAYGI DURUŞU VE İSTİKLAL MARŞI İLE BAŞLADI…

Fatsa Belediyesi yeni hizmet binasına taşınmasının ardından ilk Meclis toplantısı yaptı.Meclis toplantısı Fatsa Vaizi Sani Gedik tarafından yapılan dua, saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından başladı.


Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar ’ın yaptığı açılış konuşmasında; “Fatsa Belediye Meclisinin açılışından günümüze kadar şehrimize hizmet eden tüm meclis üyelerini saygıyla selamlıyorum, hayatta olan meclis üyelerimizin tamamına sağlık, vefat edenlere Allah’tan rahmet diliyorum” diyerek sözlerine başlayan Başkan Kibar, “Fatsa hayatımızı idame ettirdiğimiz memleketimiz evimiz. Fatsa için canla başla çalışmak, Fatsa’ya emek vermek, Fatsa’nın geleceğini planlamak hepimizin asli görevidir. Fatsa’nın en büyük gücü birliktir. Beraberliktir, dayanışmadır. Bu öyle bir güçtür ki ne parayla, ne diğer imkânlarla kıyas kabul eder. Bu nedenle her fırsatta bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, kardeş olacağız…” Hep Birlikte Fatsa Olacağız” Amacımız; Fatsa’ya ve Fatsalıya hizmet etmek, hizmetkâr olmak. Bunu başarmak için çalışırken de hepimiz önce Fatsa’ya ve hemşerilerimize karşı sorumlu olduğumuzu unutmayacağız. Önce Fatsa demeyen hiç kimsenin bu kurumun çatısı altında başarılı olacağını düşünmüyorum. Biz Fatsa’ya, Fatsalıya, şehrimize inandık… O inancın sorumluluğu içerisinde şehrimizin hak ettiği ve layık olduğu hizmeti fazlasıyla yerine getirmek bir görev değil asli ve vicdani bir sorumluktur. Bu sorumluluk bilinci ile Fatsa için canla başla daha da fazla çalışmayı, Fatsa’yı hak ettiği seviyeye getirmeyi diliyor, birlikte başaracağımıza olan inancımı belirtir hepinize en kalbi duygularımla saygılarımı sunuyorum.” dedi.
FATSA BELEDİYE MECLİSİNDE BİRLİK VE BERABERLİK MESAJLARI
Başkan Kibar’ın yaptığı açılış konuşmasından sonra Mecliste okunan gündem maddeleri oy birliği ile karara bağlandı.


<
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-